Harrison Ford do młodego Hana Solo: „Wynoś się z mojego życia.”

Natalia Hluzow
14.05.2018 17:15
Harrison Ford do młodego Hana Solo: „Wynoś się z mojego życia.” Fot. Wiese/face to face/REPORTER/EAST NEWS; materiały prasowe

„Solo: A Star Wars Story” już niebawem trafi do kin. W ramach promocji nadchodzącej premiery Alden Ehrenreich, czyli młody Han Solo, coraz częściej udziela się w mediach. Niektórzy uważają jednak, że to nie jego miejsce…

Pomysł na zrealizowanie filmu o młodości Hana Solo od początku budził wielkie wątpliwości – zarówno wśód fanów „Star Wars”, jak i wśród zwykłych kinomanów, którzy nie wyobrażali i wciąż tak naprawdę nie wyobrażają sobie nikogo prócz Harrisona Forda w roli czarującego szmuglera, który rozkochał w sobie księżniczkę Leię.

Wyraz tym przekonaniom, że Han Solo jest tylko jeden, dał ostatnio sam… Han Solo. A więc jedyny i niepowtarzalny Harrison Ford, który przerwał rozmowę dziennikarza Entertainment Tonight z Aldenem Ehrenreichem.

Harrison Ford przerwał wywiad z Aldenem Ehrenreichem

Na oficjalnym Twitterze ET możemy znaleźć materiał wideo zapowiadający nadchodzący wywiad z odtwórcą roli młodego Hana Solo. 30 sekundowy filmik przedstawia fragment rozmowy Aldena Ehrenreicha z dziennikarzem ET, który nagle przerywa pojawienie się Harrisona Forda. Oryginalny Han Solo podchodzi do swojej młodszej wersji mówiąc: „Wynoś się z mojego krzesła.”, po czym dodaje: „Wynoś się z mojego życia.”, a następnie… podaje mu rękę i obejmuje na powitanie.

Wideo udostępnione przez ET możecie zobaczyć poniżej:

Jedyną rzeczą lepszą od jednego Hana Solo jest dwóch Hanów Solo. Harrison Ford wpadł na wywiad Camerona Mathisona i zaskoczył gwiazdę #SoloAStarWarsStory, Aldena Ehrenreicha! Pełny wywiad pojawi się jutro na ETonline.com

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że cała sytuacja była oczywiście żartem. Ford zrobił po prostu psikusa młodszemu koledze, wprawiając w rozbawienie wszystkich obecnych, łącznie z samym Ehrenreichem. Kiedy młody aktor, lekko skonfundowany i tak ustąpił mu miejsca, Ford uściskał go i dorzucił: „Byliśmy akurat w okolicy.”. Później podzielił się swoim prawdziwym stosunkiem do młodego aktora i pochwalił jego występ w „Solo: A Star Wars Story”, nazywając go spektakularnym, zaś samego aktora błyskotliwym. Swe pochwały zakończył mówiąc: „Nie mógłbym być szczęśliwszy”.

Na oficjalnym kanale Youtube Enterteinment Tonight możecie zobaczyć całą tę sytuację wraz z reakcją Ehrenreicha i komentarzem ET.

Harrison Ford, choć nie lubi się tym przechwalać, był ogromnym wsparciem dla swojego następcy oraz całej ekipy podczas przygotowań do realizacji „Solo: A Star Wars Story”. Ehrenreich niejednokrotnie wspominał o radach Forda, które były dla niego bezcenne. I choć nie wszystkich przekonuje ten młody aktor na miejscu legendarnej postaci, trzeba mu przyznać, że podchodzi do swojego pierwowzoru z należytym szacunkiem.

Czy uda mu się stworzyć własną wersje Solo, która również skradnie serca widzów? Przekonamy się już 25 maja 2018. Z pierwszych reakcji na „Solo: A Star Wars Story” wynika, że wcale nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać… 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.