14.05.2018 17:15

Harrison Ford do młodego Hana Solo: „Wynoś się z mojego życia.”

„Solo: A Star Wars Story” już niebawem trafi do kin. W ramach promocji nadchodzącej premiery Alden Ehrenreich, czyli młody Han Solo, coraz częściej udziela się w mediach. Niektórzy uważają jednak, że to nie jego miejsce…

Han Solo
foto: Wiese/face to face/REPORTER/EAST NEWS; materiały prasowe

Pomysł na zrealizowanie filmu o młodości Hana Solo od początku budził wielkie wątpliwości – zarówno wśód fanów „Star Wars”, jak i wśród zwykłych kinomanów, którzy nie wyobrażali i wciąż tak naprawdę nie wyobrażają sobie nikogo prócz Harrisona Forda w roli czarującego szmuglera, który rozkochał w sobie księżniczkę Leię.

Wyraz tym przekonaniom, że Han Solo jest tylko jeden, dał ostatnio sam… Han Solo. A więc jedyny i niepowtarzalny Harrison Ford, który przerwał rozmowę dziennikarza Entertainment Tonight z Aldenem Ehrenreichem.

Harrison Ford przerwał wywiad z Aldenem Ehrenreichem

Na oficjalnym Twitterze ET możemy znaleźć materiał wideo zapowiadający nadchodzący wywiad z odtwórcą roli młodego Hana Solo. 30 sekundowy filmik przedstawia fragment rozmowy Aldena Ehrenreicha z dziennikarzem ET, który nagle przerywa pojawienie się Harrisona Forda. Oryginalny Han Solo podchodzi do swojej młodszej wersji mówiąc: „Wynoś się z mojego krzesła.”, po czym dodaje: „Wynoś się z mojego życia.”, a następnie… podaje mu rękę i obejmuje na powitanie.

Wideo udostępnione przez ET możecie zobaczyć poniżej:

"

Jedyną rzeczą lepszą od jednego Hana Solo jest dwóch Hanów Solo. Harrison Ford wpadł na wywiad Camerona Mathisona i zaskoczył gwiazdę #SoloAStarWarsStory, Aldena Ehrenreicha! Pełny wywiad pojawi się jutro na ETonline.com "

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że cała sytuacja była oczywiście żartem. Ford zrobił po prostu psikusa młodszemu koledze, wprawiając w rozbawienie wszystkich obecnych, łącznie z samym Ehrenreichem. Kiedy młody aktor, lekko skonfundowany i tak ustąpił mu miejsca, Ford uściskał go i dorzucił: „Byliśmy akurat w okolicy.”. Później podzielił się swoim prawdziwym stosunkiem do młodego aktora i pochwalił jego występ w „Solo: A Star Wars Story”, nazywając go spektakularnym, zaś samego aktora błyskotliwym. Swe pochwały zakończył mówiąc: „Nie mógłbym być szczęśliwszy”.

Na oficjalnym kanale Youtube Enterteinment Tonight możecie zobaczyć całą tę sytuację wraz z reakcją Ehrenreicha i komentarzem ET.

Harrison Ford, choć nie lubi się tym przechwalać, był ogromnym wsparciem dla swojego następcy oraz całej ekipy podczas przygotowań do realizacji „Solo: A Star Wars Story”. Ehrenreich niejednokrotnie wspominał o radach Forda, które były dla niego bezcenne. I choć nie wszystkich przekonuje ten młody aktor na miejscu legendarnej postaci, trzeba mu przyznać, że podchodzi do swojego pierwowzoru z należytym szacunkiem.

Czy uda mu się stworzyć własną wersje Solo, która również skradnie serca widzów? Przekonamy się już 25 maja 2018. Z pierwszych reakcji na „Solo: A Star Wars Story” wynika, że wcale nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać… 

Natalia Hluzow
Tagi: Harrison Ford Han Solo Solo: A Star Wars Story