03.06.2019 09:57

Harrison Ford zdradza, że zdjęcia do filmu "Indiana Jones 5" rozpoczną się już niedługo

"Indiana Jones 5" to film, na który czekają wszyscy fani przygód sławnego archeologa. Od pierwszej części filmu w głównego bohatera wciela się Harrison Ford. Kiedy odbędzie się premiera najnowszej produkcji?

Indiana Jones 5
fot: kadr z wideo

Harrison Ford w 1981 roku wcielił się w postać Indiany Jonesa i razem ze Stevenem Spielbergiem i Georgem Lucasem wprowadził produkcję na całkowicie nowy tor. "Indiana Jones" to sztandarowe dzieło Kina Nowej Przygody. Termin wprowadził polski krytyk filmowy, Jerzy Płażewski. Określenie odnosi się do ożywionego i odnowionego filmu przygodowego, który przeżył drugą młodość po premierze "Gwiezdnych Wojen" i "Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia".

Harrison Ford w programie NBC's Today zdradził już, że wcieli się w Indianę Jonesa w najnowszej części filmu o archeologu. Pozostało pytanie, kiedy rozpoczną się zdjęcia i kiedy fani będą mogli obejrzeć najnowszą produkcję. Tym razem Harrison Ford nie pozostawił widzów w niepewności i uchylił rąbka tajemnicy. 

Harrison Ford zdradza, kiedy rozpoczną się zdjęcia do najnowszej części "Indiany Jonesa"

Na premierze "Sekretnego życia zwierzaków domowych 2", dziennikarz zapytał popularnego aktora o to, co obecnie dzieje się z piątą częścią "Indiany Jonesa". Harrison Ford podał mężczyźnie obiecującą odpowiedź. Aktor zdradził Vareity, że zdjęcia do filmu rozpoczną się w następnym tygodniu, a więc w okolicach 10 czerwca 2019 roku.

"

Nie mogę się doczekać. Wszystko idzie w dobrym kierunku. "

Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki
Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki
Przeczytaj także "Indiana Jones 5": Harrison Ford potwierdził, kto przejmie po nim rolę. Fani będą zadowoleni

Ta odpowiedź zaskoczyła wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jakieś informację o kolejnych filmach dotyczących przygód archeologa. W 2018 roku Disney przesunął datę premiery filmu na 2021 rok, co dało całej ekipie znacznie więcej czasu na zdjęcia i dopracowanie wszystkich szczegółów. Premiera "Indiany Jonesa 5" najprawdopodobniej odbędzie się 9 lipca 2021 roku.

Zobacz także: Harrison Ford zdradza dlaczego „Gwiezdne Wojny” i „Indiana Jones” są tak popularnymi filmami

Tagi: Indiana Jones Harrison Ford