Powstanie aktorski film "Harry & Meghan: Escaping the Palace". Za kamerą reżyser "Batwoman" i "Flasha"

25.03.2021 13:57
Harry i Meghan Fot. SplashNews/East News

Stacja Lifetime szykuje film aktorski o księciu Harrym i Meghan Markle, który opowie o ich sprzeciwie wobec rodziny królewskiej i odejściu z Pałacu Buckingham. Reżyserem produkcji będzie Menhaj Huda, który ma na swoim koncie realizację takich seriali jak "Batwoman", "Flash" czy "Charmed".

"Harry & Meghan: Escaping the Palace" - aktorski film o Sussexach

"Harry & Meghan: Escaping the Palace" opowie mniej więcej o tym, o czym główni bohaterowie tego biograficznego filmu opowiedzieli sami w słynnym wywiadzie dla Oprah Winfrey. Produkcja ma skupić się na powodach opuszczenia Wielkiej Brytanii przez członków królewskiego rodu: narastającej depresji Meghan podczas jej izolacji w Pałacu oraz na rozczarowaniach, jakich doświadczyli młodzi małżonkowie, kiedy "Firma" nie pomogła im uporać się z żądnymi krwi Meghan tabloidami. Film powstanie dla amerykańskiej stacji Lifetime, która wcześniej wyprodukowała już dwa filmy fabularne o Sussexach: "Książę Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom" (2018) oraz "Książę Harry i Meghan: Królewski mezalians" (2019).

Polecamy

Kto zagra Harry'ego i Meghan w filmie aktorskim?

Choć "Harry & Meghan: Escaping the Palace" będzie trzecim filmem z serii, na razie nie wiadomo, kto zostanie obsadzony w rolach głównych bohaterów. W każdej z poprzednich części grali bowiem inni aktorzy. W "Książę Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom" w tytułowe postaci wcielili się Murray Fraser i Parisa Fitz-Henley, zaś w sequelu Harry'ego i Meghan zagrali Charlie Field i Tiffany Smith.

Nie zmienią się natomiast twórcy. Scenariusz filmu ponownie napisze Scarlett Lacey, zaś reżyserem będzie Menhaj Huda ("Batwoman", "Charmed", "Flash"). Role producentów wykonawczych pełnią Merideth Finn i Michele Weiss. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze tej wiosny. Film, podobnie jak poprzednie części, będzie można obejrzeć na stacji Lifetime Polska. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.