10.03.2020 14:07

"Harry Potter": Daniel Radcliffe odpowiedział na najgłupsze pytanie fanów związane z serią. O co chodziło?

Fanów "Harry'ego Pottera" dręczą czasem nawet najbardziej kuriozalne pytania. Na jedno z nich odpowiedział ostatnio odtwórca tytułowego czarodzieja.

Foto: WARNER BROS. PICTURES / CLOSE, MURRAY / Album EAST NEWS
Foto: WARNER BROS. PICTURES / CLOSE, MURRAY / Album EAST NEWS

Choć seria o przygodach Harry'ego Pottera - zarówno książkowa jak i filmowa - ma już swoje lata, wiele pytań wciąż pozostaje bez odpowiedzi, a fani wymyślają coraz bardziej... dziwaczne zagwozdki. Zastanawialiście się kiedyś, jak profesor Quirrell sypiał w nocy? Tak się bowiem składa, że są na świecie ludzie, którym ta kwestia spędzała sen z powiek. Od teraz mogą już jednak spać spokojnie - Daniel Radliffe rozwiał wszelkie wątpliwości.

"Harry Potter" - Daniel Radcliffe odpowiedział na najgłupsze pytanie fanów związane z serią

Kwiryniusz Quirrell był nauczycielem Obrony Przed Czarną Magią, gdy Harry był na I roku w Hogwarcie. Lękliwy jąkała wydawał się dość nieszkodliwy, dopóki nie okazało się, że z tyłu głowy wystaje mu sam Czarny Pan. Wielu fanów zaczęło zachodzić w głowę, jakim cudem Quirrell sypiał w nocy? Właśnie to pytanie usłyszał ostatnio, doprawdy zdumiony, Daniel Radliffe, czyli filmowy Chłopiec, Który Przeżył.

Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Przeczytaj także 8 najbardziej absurdalnych teorii związanych z serią o Harrym Potterze

Radliffe był zaskoczony, że coś tak kuriozalnego naprawdę interesuje fanów serii. Gdy minął pierwszy szok, aktor udzielił - dość prostej i logicznej - odpowiedzi na to pytanie. Jak zatem sypiał Quirrell z wystającym z tyłu głowy Voldemortem?

"

Powiedziałbym, że jedynym praktycznym rozwiązaniem jest spanie na boku. Chyba, że Voldemort nie potrzebuje powietrza, ale tego pewien nie jestem. "

Zobacz też: Według Daniela Radcliffe'a w przyszłości zobaczymy reboot "Harry'ego Pottera"

Tagi: Film News Harry Potter Daniel Radcliffe