"Harry Potter": Daniel Radcliffe odpowiedział na najgłupsze pytanie fanów związane z serią. O co chodziło?

10.03.2020 14:07
"Harry Potter": Daniel Radcliffe odpowiedział na najgłupsze pytanie fanów związane z serią. O co chodziło? Fot. WARNER BROS. PICTURES / CLOSE, MURRAY / Album EAST NEWS

Fanów "Harry'ego Pottera" dręczą czasem nawet najbardziej kuriozalne pytania. Na jedno z nich odpowiedział ostatnio odtwórca tytułowego czarodzieja.

Choć seria o przygodach Harry'ego Pottera - zarówno książkowa jak i filmowa - ma już swoje lata, wiele pytań wciąż pozostaje bez odpowiedzi, a fani wymyślają coraz bardziej... dziwaczne zagwozdki. Zastanawialiście się kiedyś, jak profesor Quirrell sypiał w nocy? Tak się bowiem składa, że są na świecie ludzie, którym ta kwestia spędzała sen z powiek. Od teraz mogą już jednak spać spokojnie - Daniel Radliffe rozwiał wszelkie wątpliwości.

"Harry Potter" - Daniel Radcliffe odpowiedział na najgłupsze pytanie fanów związane z serią

Kwiryniusz Quirrell był nauczycielem Obrony Przed Czarną Magią, gdy Harry był na I roku w Hogwarcie. Lękliwy jąkała wydawał się dość nieszkodliwy, dopóki nie okazało się, że z tyłu głowy wystaje mu sam Czarny Pan. Wielu fanów zaczęło zachodzić w głowę, jakim cudem Quirrell sypiał w nocy? Właśnie to pytanie usłyszał ostatnio, doprawdy zdumiony, Daniel Radliffe, czyli filmowy Chłopiec, Który Przeżył.

Przeczytaj także

Radliffe był zaskoczony, że coś tak kuriozalnego naprawdę interesuje fanów serii. Gdy minął pierwszy szok, aktor udzielił - dość prostej i logicznej - odpowiedzi na to pytanie. Jak zatem sypiał Quirrell z wystającym z tyłu głowy Voldemortem?

Powiedziałbym, że jedynym praktycznym rozwiązaniem jest spanie na boku. Chyba, że Voldemort nie potrzebuje powietrza, ale tego pewien nie jestem.

Zobacz też: Według Daniela Radcliffe'a w przyszłości zobaczymy reboot "Harry'ego Pottera"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.