Harry Styles jako książę Eryk w aktorskim remake'u "Małej Syrenki"?

17.07.2019 10:44
Harry Styles jako książę Eryk w aktorskim remake'u "Małej Syrenki"? Fot. Invision/Invision/East News

Według najnowszych informacji Harry Styles prowadzi rozmowy z Disneyem na temat roli w aktorskiej remake'u "Małej Syrenki". Miałby zagrać księcia Eryka.

Powoli twórcy aktorskiej wersji "Małej Syrenki" kompletują obsadę filmu. W głównej roli zobaczymy młodą aktorkę i piosenkarkę Halle Bailey. Fani słynnej animacji z 1989 roku zastanawiali się, kto wcieli się w rolę ukochanego Arielki - księcia Eryka. 

Wygląda na to, że Harry Styles ma duże szanse, żeby dostać angaż do powstającej produkcji.

"Mała Syrenka" - Harry Styles jako książę Eryk?

Jak donosi Collider, muzyk i aktor prowadzi obecnie rozmowy z Disneyem na temat roli w nadchodzącej wersji "Małej Syrenki". Chociaż Styles jest najbardziej znany z boysbandu One Direction, w 2017 roku wystąpił w "Dunkierce" Christophera Nolana.

Udowodnił więc, że nie tylko potrafi śpiewać, ale również grać, co w "Małej Syrence", która ma elementy musicalowe, jest nadzwyczaj pożądane. Negocjacje są na razie na wczesnym etapie, więc trudno powiedzieć, czy twórcy filmu zdecydują się na Stylesa, czy wybiorą innego aktora. Styles od 2017 roku rozpoczął karierę solową. W swojej muzyce inspiruje się różnymi wykonawcami rockowymi, między innymi Oasis czy Davidem Bowie.

Przeczytaj także

"Mała Syrenka" - kiedy premiera?

Reżyserem aktorskiej "Małej Syrenki" jest Rob Marshall, który ostatnimi czasy zasłynął filmem "Mary Poppins Powraca". Oprócz Bailey, w filmie zobaczymy (chociaż w tym przypadku raczej usłyszymy) Jacoba Tremblaya ("Predator"), który wcieli się w rybkę Florka oraz Awkwafinę ("Bajecznie bogaci Azjaci"), podkładającą głos za mewę imieniem Blagier. Za muzykę w nowej "Małej Syrence" odpowie Alan Menkin, który skomponował ścieżkę dźwiękową do oryginalnej animacji. Na razie nie podano dokładnej daty premiery filmu. Według zapowiedzi ma trafić na ekrany kin na początku 2020 roku.

Zobacz też: "Mała Syrenka" - czy Gordon Ramsay pojawi się w filmie?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.