Heavy metalowe covery utworów ze „Stranger Things” i „Pogromców duchów”

Sergiusz Kurczuk
07.11.2017 16:39
Heavy metalowe covery utworów ze „Stranger Things” i „Pogromców duchów” Fot. 331Erock/YouTube

Coś dla fanów „Stranger Things”, „Pogromców duchów” i heavy metalu. Posłuchaj utworu z serialu Netfliksa i piosenki z filmu w ciężkiej wersji.

„Strangers Things” to serial, który łączy. Kochają go ludzie o skraje różnych gustach muzycznych i przekonaniach. Okazuje się, że wśród widzów hitu platformy Netflix są również miłośnicy heavy metalu. Gitarzyście Ericowi Calderone tak bardzo spodobał się drug sezon serialu, że postanowił oddać hołd ulubionym bohaterom. W tym celu nagrał cover jednego z utworów, który można było usłyszeć w produkcji Nefliksa. Wersja Calderone oczywiście została zagrana w heavy metalowej wersji.

Na youtube'owy kanał muzyka trafił 6-minutowy film, w którym możemy posłuchać kawałka „Kids” z nieco cięższym brzmieniem. To jednak nie wszystko. 1. sezon nawiązywał do wielu elementów pop kultury lat 80. i w 2 odsłonie nie mogło tego klimatu zabraknąć. W jednym z odcinków widzimy głównych bohaterów, którzy postanowili przebrać się za Pogromców duchów. Ten moment przypomniał muzykowi, jak dobrym filmem są „Pogromcy duchów”. W wideo możemy więc usłyszeć również metalową wersję piosenki „Ghostbusters”. Kiedyś pisaliśmy już o podobnej aranżacji, stworzonej przez innego muzyka

To nie jedyny cover znanego utworu z serialu czy filmu w wersji Calderone. Na jego kanale możemy znaleźć również metalową wersję intra do animowanego „Batmana”, serialu „Bajer z Bel-Air”, czy „Ricky'ego i Morty'ego”. Niedawno pisaliśmy o równie udanej muzycznej parodii „Stranger Things” oraz teledysku stylizowanym na lata 80. stworzonym przez Netflix. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.