„Hellboy” doczeka się rebootu z gwiazdą „Stranger Things”

Robert Skowronski
09.05.2017 10:46
„Hellboy” doczeka się rebootu z gwiazdą „Stranger Things” Fot. kadr z filmu

Film został oznaczony kategorią wiekową R, nazwisko reżysera nie rozczarowuje, podobnie jak i aktor obsadzony w tytułowej roli. Przyszłość Hellboya rysuje się w jasnych barwach.

Ekranizacją komiksu zajmie się Neil Marshall, człowiek który dostarczył nam „Zejście”, „Hannibala”, „Westworld” oraz „Grę o tron”. Główna rola przypadła zaś w udziale Davidowi Harbourowi znanemu fanom „Stranger Things” jako komendant Jim Hopper. Przypominamy Wam oblicze aktora: 

Projekt otrzymał roboczy tytuł „Hellboy: Rise of Blood Queen”. Autorami scenariusza są Andrew Cosby, Christopher Golden, a także sam Mike Mignola, czyli twórca obrazkowego pierwowzoru.

Szczęśliwe wieści opublikował na swoim profilu na Facebooku wspomniany Mike Mignola:

Ok, oto kilka wiadomości...

Będzie nowy fabularny „Hellboy”. Będzie oznaczony kategorią wiekową R, reżyserem został Neil Marshall („Zejście”, „Gra o tron”), a gwiazdą jako Hellboy został David Harbour („Stranger Things”).

Więcej informacji wkrótce,

Bohater narodził się na kartach komiksu w 1993 roku. To czerwonoskóry demon sprowadzony z piekła na Ziemię przez nazistów w trakcie II wojny światowej. Wychowywany jest na bohatera narodu pod okiem amerykańskiego profesora. Mogliśmy go oglądać w dwóch filmach w reżyserii Guillermo del Toro. Dzieła miały swoje premiery odpowiednio w 2004 i 2008 roku. Żadne z nich nie okazało się sukcesem komercyjnym.

W reboot nie będą zaangażowani Guillermo del Toro ani Ron Perlman.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.