01.03.2019 11:14

"Hellboy": w sieci pojawił się nowy zwiastun z muzyką Deep Purple

Lionsgate opublikowało nowy, bardzo krwawy zwiastun "Hellboya". Czego możemy się spodziewać po filmie? Krwi, potworów, magii i śmiesznych żartów czerwonego demona.

Hellboy
foto: kadr z wideo

Nadchodzący film o demonicznym herosie jest pierwszą produkcją dla dorosłych opowiadającą o Hellboyu. Twórcy postanowili więc wykorzystać sytuację do pełni możliwości i przygotowali bardzo krwawą i wulgarną produkcję.

Hellboy - zobaczcie nowy zwiastun filmu

A co oprócz krwi i przekleństw zobaczymy na ekranach kin? Królową Nimue (Milla Jovovich) i armię jej potworów z piekła, bardzo dużo scen akcji, a także całkiem sporą dawkę humoru. Zobaczcie nowy zwiastun filmu "Hellboy":

Na temat brutalności nadchodzącego filmu wypowiedział się sam Hellboy, czyli David Harbour. Gwiazda "Stranger Things" w rozmowie z portalem Empire wyjaśniła, że dla twórców bardzo ważne było pokazanie tego, iż demon jest w gruncie rzeczy bronią:

"

Mamy takie poczucie, że on faktycznie zabija, nawet jeżeli są to giganci albo inne potwory. Hellboy obcina im głowy, tarza się w ich krwi, ale ty czujesz się dziwnie z powodu zabijania innych kreatur. Naprawdę chcemy pokazać, że Hellboy jest w gruncie rzeczy zabójcą. Jest bronią. "

Hellboy - kiedy premiera?

W filmie oprócz wspomnianego Harboura i Jovovich zobaczymy jeszcze Iana McShane'a, Daniela Dae Kima i Sashę Lane. Aktorzy wcielą się w partnerów Hellboya z Biura Badań Paranormalnych i Obrony. Nowy, odświeżony "Hellboy" trafi na ekrany kin już 12 kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Hellboy