Henry Cavill chciałby zagrać w aktorskiej adaptacji Red Dead Redemption. Czyżby Rockstar miał zrobić film?

21.12.2021 13:27
Henry Cavill chciałby zagrać w aktorskiej adaptacji Red Dead Redemption. Czyżby Rockstar miał zrobić film? Fot. Cover Images/East News

Cavill jest już Geraltem, plotkuje się o jego roli w aktorskim Mass Effect, a teraz aktor powiedział, że chciałby też pojawić się w potencjalnej adaptacji Red Dead Redemption.

Henry Cavill zagra w aktorskiej adaptacji Red Dead Redemption?

Niedawno odbyła się premiera 2. sezonu "Wiedźmina", w którym oczywiście główną rolę gra Henry Cavill. Podczas premiery serialu portal Game Reactor zapytał się gwiazdora, czy jest jeszcze jakaś seria gier, w której adaptacji filmowej/serialowej chciałby wystąpić.

Polecamy

Aktor po chwili zastanowienia wyjaśnił, że niedawno rozpoczął swoją przygodę na fikcyjnym Dzikim Zachodzie w Red Dead Redemption 2, więc to właśnie gra Rockstar Games jest obecnie wysoko na jego liście:

To bardzo dobre pytanie. Ale też przy okazji podchwytliwe, bo tytuł łączysz z firmą, więc to czasami bywa trudne, ale jest sporo takich gier... Niedawno zacząłem grać w Red Dead Redemption 2 - wiem, że się nieco z tym spóźniłem - ale naprawdę dobrze się bawię. Moim zdaniem taka produkcja mogłaby być ciekawym filmem.

Trudno jest stwierdzić, czy Rockstar Games kiedykolwiek postanowi zrealizować jakieś produkcje aktorskie na bazie swoich gier - w końcu GTA i RDR są świetnie zrealizowane, a każda większa misja fabularna może być traktowana jako odcinek genialnego serialu. 

Polecamy

Zarówno scenariusze, reżyseria, jak i występy aktorów są na naprawdę wysokim poziomie, więc tworzenie produkcji live-action na bazie ich dzieł zdaje się być trochę bezsensownym działaniem. Krótko mówiąc - Rockstar sam tworzy filmy/seriale, tylko w świecie gier wideo i przeplatane gameplayem.

Z drugiej strony prospekt filmu z logo i tytułem Grand Theft Auto/Red Dead Redemption może być marzeniem dla wielu wytwórni filmowych w Hollywood, a wiecie - "Money makes the world go around". Biorąc pod uwagę, jak dużo serii gier staje się powoli filmowymi franczyzami, to czas może nadejść i na produkcje Rockstar Games. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.