Henry Cavill potwierdził, że prowadzi dyskusje z Warner Bros. o „Człowieku ze Stali 2”

Kamil Kacperski
27.04.2018 14:19
Henry Cavill |undefined Fot. Sthanlee Mirador/Sipa USA/East News

Podczas odbywającego się w Las Vegas Cinema-Conu, Henry Cavill został wypytany o sequel filmu o Supermanie. Aktor wypowiedział się również na temat potencjalnego gościnnego występu w „Shazamie!”.

Kilka dni temu Henry Cavill powiedział, że ma nadzieję, że zagra Supermana ponownie „prędzej, niż później”. Aktor został zapytany ponownie o plany na przyszłość przez Associated Press. Cavill nie zdradził co prawda niesamowitych nowości, ale potwierdził za to, że rozmawiał już z wieloma ludźmi z Warner Bros. Dyskusje dotyczyły „Człowieka ze Stali 2”.

Aktor zdradził, że na decyzję o tym, czy film powstanie, czy też nie, składa się tak wiele czynników, że on sam nie jest w stanie przekonać scenarzystów i producentów, aby projekt powstał:

Bardzo chciałbym zrobić „Człowieka ze Stali 2”. To wszystko zależy od tego, czy odpowiedni ludzie wszystko sobie poukładają i od tego, czy w projekt będą zaangażowani odpowiedni scenarzyści. Mam wiele pomysłów, prowadziłem wiele dyskusji z różnymi ludźmi na różne tematy. W idealnym świecie, oczywiście, projekt zostanie dodany do planów.

Henry Cavill jako Superman w „Shazamie!”?

W 2017 roku pojawiły się plotki jakoby Matthew Vaughn chciał zająć się reżyserowaniem 2. części solowych przygód Supermana. Na razie jednak nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na ten temat. Portal comicbook.com zapytał się również Cavilla o potencjalny występ gościnny w „Shazamie!”, ale aktor oczywiście „nie mógł na ten temat nic powiedzieć”. Cóż, wciąż pozostaje nadzieja, że Superman pojawi się w filmie o nastoletnim herosie.

Pozostając na chwilę przy wspomnianym „Shazamie!” - podczas tej samej imprezy Warner Bros. pokazał pierwsze fragmenty produkcji z Zacharym Levim w roli głównej. Nie był to pełnoprawny zwiastun, nie mniej jednak fani mieli okazję zobaczyć krótką walkę między Shazamem i Doktorem Sivaną, młodego Billy'ego Baxtona krzyczącego słowo z tytułu, a także złoczyńcę używającego „pchnięcia mocy” wobec kilku policjantów.

Prędko zwiastuna nie zobaczymy, bo film pojawi się w kinach dopiero za rok, a konkretnie 5 kwietnia 2019 roku. Najprawdopodobniej trailer „Shazama!” pojawi się dopiero podczas nadchodzącego Comic-Conu w San Diego, który jest największą na świecie imprezą poświęconą geekowskiej kulturze.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.