Netflix pokaże film o seryjnym mordercy gejów. Za kamerą reżyser "Cichej nocy"

23.03.2021 14:20
Hiacynt Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Piotr Domalewski, reżyser "Cichej nocy" i nadchodzącego serialu "Sexify", rozszerza swoją współpracę z Netflixem. Jeszcze w tym roku na platformie streamingowej zadebiutuje jego pełnometrażowy thriller pt. "Hiacynt". 

"Hiacynt": Nowy polski film Netflix

"Hiacynt" to thriller osadzony w latach 80., który opowie kryminalną historię śledztwa prowadzonego w sprawie seryjnego mordercy gejów. Jego głównym bohaterem będzie Robert, młody milicjant "z zasadami", który wpada na trop groźnego przestępcy. W toku śledztwa poznaje Arka i postanawia wykorzystać go jako informatora. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak relacja z nowopoznanym mężczyzną wpłynie zarówno na jego pracę, jak i życie osobiste.

Polecamy

"Hiacynt": Obsada i twórcy

W rolę Roberta wcieli się Tomasz Ziętek, znany m.in. z poprzedniego filmu Piotra Domalewskiego pt. "Cicha noc". 31-letni aktor wystąpił też w "Bożym ciele" oraz w ekranizacji "Kamieni na szaniec". W Arka wcieli się natomiast znany z serialu "W głębi lasu" Hubert Miłkowski. W obsadzie znaleźli się też Ada Chlebicka ("Miłość do kwadratu"), Tomasz Schuchardt ("Jesteś bogiem"), Marek Kalita ("Odwróceni. Ojcowie i córki") i Agnieszka Suchora ("Cicha noc").

Hiacynt_Hubert_Miłkowski_Marek_Kalita_Tomasz_Zietek_©Bartosz_Mrozowski_Easy-Resize.com Fot. materiały prasowe Netflix
Polecamy

Scenariusz do nowego filmu Piotra Domalewskiego napisał Marcin Ciastoń.  Za produkcję odpowiada studio Shipsboy. Premiera na Netflix została zapowiedziana na jesień 2021 roku. 

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.