"Hobbs and Shaw" - znamy pierwsze opinie o filmie. Czy warto obejrzeć spin-off "Szybkich i wściekłych"
01.08.2019 11:54
"Hobbs and Shaw" - znamy pierwsze opinie o filmie. Czy warto obejrzeć spin-off "Szybkich i wściekłych" Fot. materiały prasowe/Universal

Nowy film należący do marki "Szybcy i wściekli" opowiada o postaci Hobbsa i Shawa. Ich relacja z 8. odsłony serii tak bardzo spodobała się widzom, że doczekali się własnej produkcji. Warto wybrać się na dzieło do kina?

Po prawie dwóch dekadach seria "Szybcy i wściekli" doczekała się kolejnego spin-offu (jeżeli bierzemy pod uwagę fakt, że "Tokio Drift" był spin-offem, a nie oficjalną częścią serii). Tym razem widzowie na całym świecie będą mogli obejrzeć przygody Hobbsa i Shawa, których grają kolejno Dwayne Johnson i Jason Statham. Dziewiąta odsłona serii "Szybcy i wściekli" stawia naszych bohaterów przeciwko super-człowiekowi granemu przez Idrisa Elbę.

Szybcy i wściekli: Hobbs and Shaw - pierwsze recenzje

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje nowego filmu "Hobbs and Shaw". Produkcja, o dziwo, zdobywa... dużo pozytywnych ocen. Na Rotten Tomatoes film może się pochwalić wynikiem wynoszącym 72%. Większość krytyków chwali film Davida Leitcha za sceny akcji, a także relację i chemię miedzy głównymi bohaterami produkcji. Statham i Johnson praktycznie cały czas się przedrzeźniają, wyzywają i żartują. 

Przeczytaj także

"Hobbs and Shaw" jest też jednym wielkim hołdem dla filmów akcji z poprzednich dekad, łącząc macho bohaterów lat 80. z absurdalnymi i humorystycznymi elementami produkcji z lat 90. Twórcy na szczęście robią to całkowicie świadomie i dzięki temu dzieło ogląda się przyjemnie. Poza tym seria "Szybcy i wściekli" wyrobiła sobie tak dużą renomę, że wiemy doskonale czego się spodziewać po tych filmach, dlatego ich krytyka stała się nieco niepotrzebna.

"Hobbs and Shaw" zadebiutuje w kinach 2 sierpnia 2019 roku. Oprócz wspomnianego Johnsona, Stathama i Elby w filmie zobaczymy m.in. Helen Mirren, Vanessę Kirby, Eizę Gonzalez i Romana Reignsa. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.