"Hobbs i Shaw" - fani są wściekli z powodu luki fabularnej i wieku bohaterów

05.08.2019 15:39
"Hobbs i Shaw" - fani są wściekli z powodu luki fabularnej i wieku bohaterów Fot. kadr z filmu "Hobbs & Shaw"/Universal

Chodzi bowiem o wiek głównych bohaterów produkcji - Deckarda i Hattie. W samym filmie pojawia się żart, że Deck jest "zbyt brzydki" by być jej siostrą, ale fani dopatrzyli się jeszcze jednego problemu.

"Hobbs and Shaw" zadebiutował w kinach 2 sierpnia 2019 roku i spotkał się z dobrymi ocenami ze strony krytyków oraz fanów. Produkcja zarobiła ponad 160 milionów dolarów w trakcie pierwszego weekendu i dzięki temu znalazła się na 1. miejscu box-offisu, pobijając "Króla Lwa". I o ile dialogi, sceny akcji i chemia między głównymi bohaterami były bardzo komplementowane, o tyle największym zarzutem produkcji jest jednak scenariusz.

Hobbs and Shaw - fani są zdenerwowani 

Właśnie ten aspekt produkcji fani "Hobbsa and Shawa" zaczęli niedawno krytykować. Wszystko dlatego, że agentka MI-6 o imieniu Hattie Shaw jest w filmie siostrą Deckarda Shawa. W samej produkcji jest nawet żart o tym, że Jason Statham "jest za brzydki, żeby być bratem Hattie". We flashbackach dowiadujemy się, że między bohaterami jest dosłownie kilka lat różnicy. Między aktorami w rzeczywistości jest natomiast... 21 lat różnicy w wieku - Statham ma 52 lata, a Vanessa Kirby 31.  

Przeczytaj także

Większość fanów jest raczej przyzwyczajonych do tego, że filmy z serii "Szybcy i wściekli" mają absurdalne fabuły i przedstawiają kompletnie nierealistyczne popisy kaskaderskie. Kwestia różnicy wieku między aktorami jest jednak zbyt poważna, by pozostała niezauważona przez najbardziej czujnych fanów "Hobbsa and Shawa". Oto kilka przykładowych reakcji:

A wy jak uważacie? Myślicie, że różnica w wieku aktorów jest tak ogromna? "Hobbs and Shaw" zadebiutował w kinach 2 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Top 9 największych wpadek w filmach Szybcy i wściekli

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.