Hodor został „zaorany” przez własną matkę

Robert Skowronski
29.09.2016 10:22
Hodor został „zaorany” przez własną matkę Fot. kadr z serialu

Nie ma to jak matka. To jedna z najważniejszych kobiet naszego życia, która zawsze służy radą, dobrym słowem i wszelkim wsparciem... no prawie zawsze.

Z góry ostrzegamy tych, dla których obcy jest los Hodora z 6. serii „Gry o tron”. Nie chcecie sobie psuć niespodzianki? To lepiej nie czytajcie dalej, a co do reszty... zapraszamy.

Hodor grany przez Kristiana Nairna pożegnał się już z serialem stacji HBO. Nim jednak to się stało mogliśmy się dowiedzieć dlaczego imię jego bohatera brzmi tak, a nie inaczej. Wszystko miało związek z Branem i ucieczką przed Białymi Wędrowcami. To właśnie wtedy potężny sługa Starków poświęcił swoje życie w obronie młodego panicza przytrzymując drzwi przed naporem wściekłej hordy. Angielskie „Hold the door” przekształciło się w Hodor. Przypomnijmy sobie ten moment:

Podczas, gdy aktorzy przygotowują się do wystąpienia w przedostatnim sezonie „Gry o tron”, Kristian Nairn może sobie pozwolić na spędzanie czasu z rodziną. Maisie Williams zaczęła już opowiadać o zakończeniu serialu, według Kita Haringtona wszystko ma się stać mroczniejsze, zaś Sophie Turner wyznała, że nie wszyscy dożyją 8. sezonu, a co w tym czasie robi odtwórca roli Hodora? Daje się trollować swojej własnej matce.

Aktor opublikował zdjęcia i opatrzył je komentarzem, w którym określa swoją rodzicielkę Brutusem. To dlatego, że wykorzystała ona podpórkę z napisem „Hodor” do przytrzymania drzwi. Prawdziwy cios w plecy :)

Rodzina Nairna pochodzi z Irlandii. Widocznie jest to przejaw humoru prosto z Wielkiej Brytanii. Powyższemu zdjęciu nie można jednak odmówić uroku i dystansu. Piękna rzecz! Słowem, Hodor został „zaorany”, acz jeżeli można mówić o „oraniu” to bardziej dobitnym tego przykładem była sytuacja z koncertu Disturbed, za którą później przepraszał David Draiman.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.