Aktorzy, którzy zostaną uhonorowani podczas Hollywood Film Awards. Wśród nich Al Pacino i Antonio Banderas

23.10.2019 10:44
Aktorzy, którzy zostaną uhonorowani podczas Hollywood Film Awards. Wśród nich Al Pacino i Antonio Banderas Fot. . DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Hollywood Film Awards to ceremonia, która miała swój początek w 1997 roku. Podczas gali przyznawane są nagrody dla najlepszego aktora czy reżysera.

22 października 2019 roku na stronie Hollywood Film Awards pojawiła się lista aktorów, którzy zostaną uhonorowani na nadchodzącej ceremonii. Gala rozdania nagród od 1997 roku niezmiennie odbywa się w Beverlly Hills w Kaliforniii. 

Aktorzy, którzy zostaną uhonorowani podczas Hollywood Film Awards 2019. Wśród nich Al Pacino i Antonio Banderas

Już wcześniej na oficjalnej stronie Hollywood Film Awards pojawiły się spisy aktorów, którzy zostaną uhonorowani podczas nadchodzącego wydarzenia. Teraz lista znacznie się poszerzyła. Okazuje się, że w trakcie gali rozdania nagród 2019, statuetki powędrują do Antonio Banderasa, Ala Pacino, Renée Zellweger i Laury Dern. W wyjaśnieniu czytamy, że hiszpański aktor otrzyma nagrodę za rolę w najnowszym filmie Pedro Almodóvara "Ból i blask". Al Pacino zostanie wyróżniony za rolę drugoplanową w produkcji Martina Scorsese "Irlandczyk". 

Przeczytaj także

Renée Zellweger możecie obecnie oglądać jako Judy Garland w filmie "Judy" i to właśnie za tę rolę aktorka otrzyma nagrodę. Laura Dern zostanie uhonorowana za podobnie jak Al Pacino, za drugoplanową rolę. Aktorka zagrała w filmie "Historia małżeńska". Ta czwórka zdolnych aktorów dołączyła do reszty tych, którzy zostaną wyróżnieni w podczas Hollywood Film Awards 2019. W śród nich są Olivia Wilde, Shia LaBeouf, Taron Egerton, Cynthia Erivo. Galę rozdania nagród poprowadzi Rob Riggle. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę,3 listopada 2019 roku w hotelu Hilton w Beverly Hills. 

Zobacz także: W sieci pojawiły się pierwsze recenzje "Irlandczyka" 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.