28.12.2016 09:14

Hollywood wspomina zmarłą Carrie Fisher

27 grudnia 2016 roku odeszła od nas aktorka, która zapisała się w historii kina jako odtwórczyni roli księżniczki Lei. Jak wspomina ją teraz świat?

Hollywood wspomina zmarłą Carrie Fisher
foto: kadr z filmu

Carrie Fisher zmarła w wieku 60 lat. Zaledwie kilka dni wcześniej, bo 23 grudnia 2016 roku, przeżyła ciężki zawał na pokładzie samolotu lecącego z Londynu do Los Angeles. Jej najbliżsi informowali, że jej stan się unormował i nie zagraża już życiu, okazało się jednak inaczej, nad czym ubolewa teraz cały świat. Wśród tych osób są miliony fanów, ale też znajomi Carrie Fisher związani z „Gwiezdnymi wojnami”, a także Ci, którzy mieli przyjemność ją poznać przy kręceniu innych filmów.

Poznajcie wspomnienia o naszej ulubionej księżniczce:

"

Nigdy nie jest łatwo stracić takiego istotnego, niezastąpionego członka rodziny. To łamie serce. Carrie była jedyna w swoim rodzaju i należała do nas wszystkich bez względu na to czy to się jej podobało czy nie. Była naszą księżniczką, ale też aktorką, która niewyraźność przekształciła w wspaniałość, niezależność i zabawność, kobietą, która zatykała dech w piersi. Odegrała istotną rolę w moim życiu zawodowym i osobistym, i oba byłyby znacznie bardziej puste bez niej. Jestem wdzięczny za śmiech, mądrość, dobroć i nawet pobłażliwe bzdury, które moja ukochana kosmiczna bliźniaczka dała mi przez te lata. Dzięki Carrie. Kocham Cię. "

"

Nie trzeba było poznać Carrie Fisher, żeby zrozumieć jej siłę. Była po prostu wspaniała i piękna, silna i cudowna, ostra i zabawna, tak tylko jak można to sobie wyobrazić. Jej starta to wielka niesprawiedliwość. Byłem szczęśliwy mogąc zostać pobłogosławionym znajomością jej. "

"

Wydawało mi się, że dostałem wszystko czego chciałem pod choinkę. Nie stało się tak. Pomimo wielu myśli i modlitw od wielu osób. Jest mi bardzo, bardzo przykro. "

"

Jestem głęboko zasmucony wiadomością o odejściu Carrie. Była drogą przyjaciółką, którą bardzo szanowałem i podziwiałem. Dziś siła jest mroczna. "

"

Nie ma słów opisujących tę stratę. Carrie była najjaśniejszym światłem w każdym pokoju, do którego weszła. Będę za nią bardzo tęsknił. "

"

Nie. Nie. Je*ać to. Carrie Fisher to pieprzona legenda, a to jest gówno warte. "

"

Carrie Fisher była taka dowcipna, prowokacyjna i niesamowicie interesująca. Cholera, kochałam ją, jak każdy zresztą. "

"

Carrie Fisher była mądra, zabawna, utalentowana, zaskakująca i zawsze było mnóstwo zabawy będąc w jej pobliżu. „Family Guy” będzie za nią niezmiernie tęsknić. "

"

Dobranoc słodka księżniczko. Dziękuję Ci za te wszystkie szczęśliwe wspomnienia, Twoje bohaterstwo, Twoją sztukę i przyjaźń. "

"

Spoczywaj w pokoju Carrie. W 2000 złapała mnie za tyłek i powiedziała: „Pokochałbyś mnie w czasach kiedy byłam na Xanaxie”. Zabawna, interesująca, chaotyczna, uduchowiona. Przyjaciółka. "

"

Carrie Fisher. Spoczywaj w pokoju. Co za talent. Co za rok. "

"

Tak bardzo smutne. Dziękuję Carrie Fisher. Co za strata. "

"

Spoczywaj w pokoju księżniczko. Wysyłam Ci mnóstwo miłości. "

"

Odeszła Carrie Fisher. Była zabawniejsza i mądrzejsza niż ktokolwiek ma prawo w ogóle być. Kondolencje dla Debbie i Billie. Spoczywaj w pokoju. "

"

Moje serce jest ciężkie po wiadomości o śmierci Carrie Fisher. Była jedyna w swoim rodzaju i dobrą przyjaciółką. "

Jakie są Wasze wspomnienia związane z Carrie Fisher?

Robert Skowronski
Tagi: News Star Wars