Hollywoodzki kompozytor szuka wokalistek na koncerty w Polsce

Robert Skowronski
07.07.2017 11:48
Hollywoodzki kompozytor szuka wokalistek na koncerty w Polsce Fot. kadr z wideo

Twórca muzyki do takich dzieł, jak „Mroczny Rycerz”, „Pretty Woman” czy „Igrzyska śmierci” wystąpi w Warszawie i Krakowie. Każda z Was ma szansę na to, żeby stanąć na scenie obok Jamesa Newtona Howarda.

Artysta zagra w Polsce w ramach trasy „30 lat hollywoodzkiej muzyki” w dniu 26 listopada 2017 w TAURON Arena Kraków oraz 27 listopada 2017 na warszawskim Torwarze. Przed publicznością obok kompozytora zaprezentuje się też Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna. Odbiorcy będą mogli usłyszeć utworu z takich filmów, jak wspomniane „Igrzyska śmierci”.

Właśnie do utworu znanego z filmu na podstawie prozy Suzanne Collins potrzebna jest wokalistka, która by go zaśpiewała. Mowa o piosence „The Hanging tree”, którą na ekranie wykonywała Jennifer Lawrence. Przypominamy Wam scenę z „Igrzysk śmierci: Kosogłosa. Części 1”, gdzie pojawia się ta kompozycja:

Aplikować możecie pod TYM linkiem. Konieczne jest oczywiście przesłanie własnego wykonania utworu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września 2017 roku. Poniżej możecie się zapoznać z zapowiedzią konkursu na nową Jennifer Lawrence:

Amerykański muzyk i kompozytor James Newton Howard jest jednym z najbardziej utytułowanych twórców muzyki filmowej naszych czasów. Współpracuje z najwybitniejszymi reżyserami światowego kina. Jego kompozycje dopełniają najpopularniejsze filmy hollywoodzkie. Otrzymał osiem nominacji do Oscara, cztery nominacje do Grammy i Złotych Globów. W trakcie swojej kariery napisał muzykę do ponad 120 różnych filmów. 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.