Horror jak „Niezniszczalni”. Zobacz gwiazdy kina grozy w zwiastunie filmu „Death House”

Sergiusz Kurczuk
19.10.2018 16:19
Horror jak „Niezniszczalni”. Zobacz gwiazdy kina grozy w zwiastunie filmu „Death House” Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Death House”, w którym pojawiły się gwiazdy takich horrorów, jak „Koszmar z ulicy Wiązów”, „Piątek trzynastego”, „Wzgórza mają oczy”, „Hellraiser”, czy „Candyman”. 

W 2010 roku do kin weszła pierwsza część filmu „Niezniszczalni”. Produkcja wybijała się na tle innych podobnych tytułów kina akcji tym, że w obsadzie pojawiły się największe gwiazdy tego gatunku, między innymi Sylvester Stallone, Jet Li, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham czy Dolph Lundgren. Twórcy filmu „Death House” wpadli na podobny pomysł, ale w wersji horrorowej. Do sieci trafił pierwszy zwiastun krwawej rzezi z największymi nazwiskami kina grozy w obsadzie

„Death House” - zwiastun filmu z gwiazdami horroru

Co się stanie, kiedy w jednym miejscu na Ziemi umieści się przedstawicieli wcielonego zła? Podpowiadamy, że nic dobrego. Fabuła „Death House” opiera się właśnie na takim pomyśle. Rzecz dzieje się w podziemnej tajnej rządowej placówce, w której przetrzymywani są najwięksi zwyrodnialcy świata. Przeprowadza się tam na nich eksperymenty sięgające genezą czasu II wojny światowej. Tytułowe więzienie odwiedza para agentów specjalnych. Traf chce, że ładunek wybuchowy niszczy zasilanie i komunikację w całym budynku, a więźniowie uciekają, urządzając prawdziwe piekło na ziemi. Brzmi dobrze? To obejrzyjcie zwiastun. 

Pomysł na film o więzieniu pełnym największych przestępców świata, granych przez największe gwiazdy horroru nie jest zły. W filmie wystąpili między innymi Dee Wallace („E.T.”, „Skowyt”), Robert Englund („Koszmar z ulicy Wiązów”), Kane Hodder („Piątek trzynastego”), Doug Bradley („Hellraiser”), Bill Moseley („Dom tysiąca trupów”), Michael Berryman („Wzgórza mają oczy”), Danny Trejo („Maczeta”), Adrienne Barbeau („Mgła”), Barbara Crampton („Reanimator”), Ken Foree („Świt żywych trupów”), Camille Keaton („Pluję na twój grób”), czy Tony Todd („Candyman”). 

Gorzej jednak z wykonaniem, bo zwiastun wygląda, jakby twórcy przeznaczyli cały budżet na zatrudnienie gwiazd horroru. Jeden z komentujących na YouTube stwierdził nawet, że „Death House” przypomina bardziej krwawą wersję jednego z odcinków serialu „Arrow”.

„Death House”- kiedy premiera?

Za horrorem z gwiazdorską obsadą stoi Cleopatra Entertainment. Film trafi na wybrane platformy VOD 6 listopada 2018 roku. Na razie nic nie waidomo na temat dystrybucji „Death House” w Polsce.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.