27.10.2017 12:48

Hugh Jackman założy klasyczny kostium Wolverine’a?

Istnieją szanse, że gwiazda serii X-Men przywdzieje jednak żółto-niebieski spandex.

Hugh Jackman założy klasyczny kostium Wolverine’a?
foto: kadry z wideo

Hugh Jackman, który Wolverine’owi zawdzięcza międzynarodową karierę, po 17 latach i 9 filmach ogłosił, że żegna się ze swoją postacią. Niedawno informowaliśmy nawet, że pogodził się z tym, że Wolverine’a może zagrać kolejny aktor. Tymczasem Internet obiegła wieść, że wciąż istnieją szanse, że Jackman założy jeszcze klasyczny, żółto-niebieski strój szponiastego superherosa. I to wcale nie jest fake news!

Niestety nie jest to też informacja dotycząca tego, że aktor powróci w roli Wolverine’a w kolejnych częściach serii „X-Men”, a jedynie żart Jackmana, który na swoim Twitterze pokazał zdjęcie ze znalezionym w sklepie przebraniem halloweenowym z dopiskiem „może w końcu założę niebiesko-żółty spandex jako mój kostium na Halloween”.

Szkoda, że to tylko żart aktora, bo wielu fanów szczerze żałuje, że nigdy nie miało okazji zobaczyć ikony filmów o mutantach w jej ikonicznym stroju. Choć było już naprawdę blisko, bo sam kostium pojawił się w usuniętej scenie z filmu „Wolverine” w 2013 roku. Jackman jednak nigdy go nie założył, twierdząc między innymi, że jest na takie wdzianko za wysoki.

Teraz, kiedy Jackman na dobre pożegnał się z serią o mutantach, w żółto-niebieskim stroju Wolverine’a nie zobaczymy go już na pewno (chyba, że na zdjęciach z Halloween). Możemy natomiast spodziewać się, że nowa twarz Rosomaka będzie potrzebowała nowej oprawy, a więc i nowego kostiumu. Kto wie, czy tym nowym strojem nie okaże się właśnie ten najbardziej klasyczny.

Natalia Hluzow
Tagi: News X-Men Wolverine