Hugh Jackman założy klasyczny kostium Wolverine’a?

Natalia Hluzow
27.10.2017 12:48
Hugh Jackman założy klasyczny kostium Wolverine’a? Fot. kadry z wideo

Istnieją szanse, że gwiazda serii X-Men przywdzieje jednak żółto-niebieski spandex.

Hugh Jackman, który Wolverine’owi zawdzięcza międzynarodową karierę, po 17 latach i 9 filmach ogłosił, że żegna się ze swoją postacią. Niedawno informowaliśmy nawet, że pogodził się z tym, że Wolverine’a może zagrać kolejny aktor. Tymczasem Internet obiegła wieść, że wciąż istnieją szanse, że Jackman założy jeszcze klasyczny, żółto-niebieski strój szponiastego superherosa. I to wcale nie jest fake news!

Niestety nie jest to też informacja dotycząca tego, że aktor powróci w roli Wolverine’a w kolejnych częściach serii „X-Men”, a jedynie żart Jackmana, który na swoim Twitterze pokazał zdjęcie ze znalezionym w sklepie przebraniem halloweenowym z dopiskiem „może w końcu założę niebiesko-żółty spandex jako mój kostium na Halloween”.

Szkoda, że to tylko żart aktora, bo wielu fanów szczerze żałuje, że nigdy nie miało okazji zobaczyć ikony filmów o mutantach w jej ikonicznym stroju. Choć było już naprawdę blisko, bo sam kostium pojawił się w usuniętej scenie z filmu „Wolverine” w 2013 roku. Jackman jednak nigdy go nie założył, twierdząc między innymi, że jest na takie wdzianko za wysoki.

Teraz, kiedy Jackman na dobre pożegnał się z serią o mutantach, w żółto-niebieskim stroju Wolverine’a nie zobaczymy go już na pewno (chyba, że na zdjęciach z Halloween). Możemy natomiast spodziewać się, że nowa twarz Rosomaka będzie potrzebowała nowej oprawy, a więc i nowego kostiumu. Kto wie, czy tym nowym strojem nie okaże się właśnie ten najbardziej klasyczny.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.