02.11.2017 13:56

Hulk będzie miał nowego przyjaciela i powróci S.H.I.E.L.D.! Czym jeszcze zaskoczą nas nadchodzące części „Avengers”?

Nowe wieści z planów 3. i 4. części serii „Avengers”. Z kim zaprzyjaźni się Hulk? Czy dowodzona przez Nicka Fury'ego agencja wywiadowcza powróci do kinowego uniwersum Marvela? Co szykują dla widzów twórcy filmów? 

Hulk będzie miał nowego przyjaciela i powróci S.H.I.E.L.D.! Czym jeszcze zaskoczą nas nadchodzące części „Avengers”?
foto: kadry z filmów Avengers i Avengers: Czas Ultrona

„Avengers: Infinity War” i niezatytułowana jeszcze część 4. początkowo miały powstawać w tym samym terminie. Zdjęcia przeszły w końcu z jednej produkcji w drugą. O „Infinity War” wiadomo całkiem sporo. Będzie to pierwszy film Marvela, w którym zobaczymy wszystkie poznane do tej pory postacie. Bohaterowie zmierzą się z zagrażającym światu Thanosem. Historia będzie kulminacją ostatnich 10 lat. W filmach Marvel Studios, które powstały w tym czasie zapowiadano Thanosa, który pragnie zebrać wszystkie Kamienie Nieskończoności, by osiągnąć niezwykłą moc. 

Na razie fani są sfrustrowani, że do tej pory nie pojawił się jeszcze zwiastun „Infinity War”. Premiera filmu zapowiedziana jest już na koniec kwietnia 2018 roku. Jeden z reżyserów postanowił jednak uspokoić widzów kolejnymi rewelacjami dotyczącymi produkcji. Joe Russo w rozmowie z CNET zdradził, że czytelnicy komiksów będą zadowoleni.

"

Pojawi się wiele niespodziewanych postaci. Wciśniemy w ten film bardzo dużo niespodzianek różnego rodzaju. Częściowo będą to interakcje bohaterów, nowe ciekawe postacie, postacie które wystąpiły jako epizody, w tej produkcji będą miały znaczenie. Wielu ludziom spodoba się to doświadczenie, więc nie chcę niczego zdradzać, ale z pewnością możecie spodziewać się wielu niespodzianek. "

Komiksowy świat Marvela jest bardzo bogaty, więc można wybierać dowoli. Fani obstawiają, że w filmie mogą pojawić się Namor lub MODOK. Co do zaskakujących interakcji głównych bohaterów, to jeden z członków obsady zdradził, jak będzie wyglądać spotkanie dwóch znaczących postaci.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Avengers Mark Ruffalo Marvel Hulk