Idris Elba jako miejski kowboj w zwiastunie opartego na faktach filmu "Concrete Cowboy"

17.03.2021 10:19
Concrete Cowboy - Idris Elba i Caleb McLaughlin - kadr z filmu Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun opartego na faktach dramatu "Concrete Cowboy" z Idrisem Elbą i Calebem McLaughlinem w rolach głównych. Jak prezentuje się zapowiedź?

Szykujcie się na nowy film platformy Netflix, o którym będzie głośno! Serwis zaprezentował pierwszy zwiastun filmu "Concrete Cowboy" z Idrisem Elbą w roli tytułowej. Trailer zapowiada, że będzie to naprawdę emocjonalny seans.

"Concrete Cowboy" - zwiastun filmu Netflix z Idrisem Elbą

Idris Elba wcielał się w już różnych bohaterów. Występował między innymi w serialu "Luther", serii "Szybcy i wściekli" czy filmach Marvela. Od dawna mówi się, że powinien zastąpić Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda.

Polecamy

Gwiazdor nie występuje jednak wyłącznie w blockbusterowych hitach i czasem można zobaczyć go w jakiejś bardziej przyziemnej roli. Tak właśnie jest w przypadku filmu "Concrete Cowboy". Chociaż z drugiej strony Elba wciela się w nim w ojca, który postanawia wziąć pod swoje skrzydła zagubionego w życiu syna. Mężczyzna uchodzi jednak za dziwaka, gdyż... jest współczesnym kowbojem. Może więc tytułowy bohater wcale taki zwyczajny nie jest. Oto jak prezentuje się zwiastun nadchodzącej produkcji.

Oprócz Elby w filmie występuje też Caleb McLaughlin - utalentowany młody aktor, który powinien być dobrze znany wszystkim miłośnikom serialu "Stranger Things". W "Concrete Cowboy" zobaczymy ojcowsko-synowską relację pomiędzy głównymi bohaterami oraz jej dynamikę. Jak zakończy się ta niesamowita historia?

Polecamy

"Concrete Cowboy" - kiedy premiera?

W "Concrete Cowboy" poruszono wiele istotnych tematów takich jak dramaty rodzinne, kwestionowanie dojrzałości, upadek wielkiego amerykańskiego miasta czy gentryfikacja. Jednak film w reżyserii Ricky'ego Stauba to coś więcej niż opowieść z morałem, bo scenariusz został oparty na powieści "Ghetto Cowboy" autorstwa Grega Neriego. Książka z kolei powstała na podstawie historii, która w mniejszym lub większym stopniu rzeczywiście się wydarzyła. W Filadelfii naprawdę istnieje Fletcher Street Urban Riding Club, w którym można spotkać miejskich kowbojów zajmujących się lokalną młodzieżą. "Concrete Cowboy" zadebiutuje na Netflix już 2 kwietnia 2021 roku. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.