Idris Elba w spin-offie „Szybkich i wściekłych”! Zagra czarny charakter

Natalia Hluzow
06.07.2018 14:59
Idris Elba w spin-offie „Szybkich i wściekłych”! Zagra czarny charakter Fot. Buckne/Deadline/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Do obsady filmu „Hobbs and Shaw” dołączyła kolejna gwiazda ekranu. Głównego antagonistę w spin-offie „Szybkich i wściekłych” zagra Idris Elba.

Nadchodzący spin-off „Szybkich i wściekłych” zaczyna nabierać kształtów. 4 lipca 2018 informowaliśmy, że do roli siostry Shawa została wybrana Vanessa Kirby znana z serialu „The Crown”. Następnego dnia świat obiegła wieść, że kolejną gwiazdą filmu „Hobbs and Shaw”, która wystąpi u boku Jasona Stathama i Dwayne’a Johnsona, został Idris Elba.

„Szybcy i wściekli”: Idris Elba będzie walczył z Hobbsem i Shawem

Idris Elba znany jest przede wszystkim z ról protagonistów takich jak Roland z „Mrocznej wieży”, Heimdall z MCU czy tytułowy bohater serialu „Luther”. Tym razem jednak stanie po przeciwnej stronie prawa i jako główny czarny charakter będzie uprzykrzał życie Luke’owi Hobbsowi (Dwayne Johnson) i Deckardowi Shawowi (Jason Statham), którzy w nadchodzącym filmie będą dla odmiany działać wspólnie. Jak dowiedzieliśmy się już wcześniej, główny złoczyńca w spin-offie „Szybkich i wściekłych” będzie brytyjskim terrorystą o pseudonimie Null.

johnson statham Fot. foto: kadr z zakulisowego wideo "Szybcy i wściekli 7"

Reżyserią filmu zajmie się David Leitch, który popis swoich możliwości w ramach kina akcji dał m.in. w „Atomic Blonde” i „Deadpoolu 2”. Scenariusz napisał twórca serii „Szybcy i wściekli”, Chris Morgan, fani mogą być zatem spokojni o zachowanie klimatu franczyzy. Zdjęcia do „Hobbsa i Shawa” maja rozpocząć się jesienią 2018 roku. Premiera filmu zapowiadana jest na lipiec 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.