06.07.2018 14:59

Idris Elba w spin-offie „Szybkich i wściekłych”! Zagra czarny charakter

Do obsady filmu „Hobbs and Shaw” dołączyła kolejna gwiazda ekranu. Głównego antagonistę w spin-offie „Szybkich i wściekłych” zagra Idris Elba.

Idris Elba
foto: Buckne/Deadline/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nadchodzący spin-off „Szybkich i wściekłych” zaczyna nabierać kształtów. 4 lipca 2018 informowaliśmy, że do roli siostry Shawa została wybrana Vanessa Kirby znana z serialu „The Crown”. Następnego dnia świat obiegła wieść, że kolejną gwiazdą filmu „Hobbs and Shaw”, która wystąpi u boku Jasona Stathama i Dwayne’a Johnsona, został Idris Elba.

„Szybcy i wściekli”: Idris Elba będzie walczył z Hobbsem i Shawem

Idris Elba znany jest przede wszystkim z ról protagonistów takich jak Roland z „Mrocznej wieży”, Heimdall z MCU czy tytułowy bohater serialu „Luther”. Tym razem jednak stanie po przeciwnej stronie prawa i jako główny czarny charakter będzie uprzykrzał życie Luke’owi Hobbsowi (Dwayne Johnson) i Deckardowi Shawowi (Jason Statham), którzy w nadchodzącym filmie będą dla odmiany działać wspólnie. Jak dowiedzieliśmy się już wcześniej, główny złoczyńca w spin-offie „Szybkich i wściekłych” będzie brytyjskim terrorystą o pseudonimie Null.

Szybcy i wściekli 7

Reżyserią filmu zajmie się David Leitch, który popis swoich możliwości w ramach kina akcji dał m.in. w „Atomic Blonde” i „Deadpoolu 2”. Scenariusz napisał twórca serii „Szybcy i wściekli”, Chris Morgan, fani mogą być zatem spokojni o zachowanie klimatu franczyzy. Zdjęcia do „Hobbsa i Shawa” maja rozpocząć się jesienią 2018 roku. Premiera filmu zapowiadana jest na lipiec 2019.

Natalia Hluzow
Tagi: News Szybcy i wściekli Hobbs and Shaw Idris Elba