Ile będzie scen po napisach w „Strażnikach Galaktyki 2”?

Robert Skowronski
19.04.2017 13:04
Ile będzie scen po napisach w „Strażnikach Galaktyki 2”? Fot. kadr z wideo

Filmy Marvela słyną ze scen po napisach. W „Strażnikach Galaktyki 2” będzie ich więcej niż jedna. Ile?

Odbył się już zagraniczny pokaz prasowy dzieła w reżyserii Jamesa Gunna, a krytycy podzielili się swoimi pierwszymi opiniami o filmie. Przy tej okazji wyszło też na jaw ile scen po napisach widzowie będą mogli zobaczyć wybierając się na „Strażników Galaktyki 2”. Informację podał portal Screen Rant, który jednak przedstawił błędną liczbę. Ta została skorygowana przez samego Jamesa Gunna:

post

Zatem jak potwierdził reżyser w „Strażnikach Galaktyki 2” będzie aż 5 scen po napisach! Co przedstawią? Można zaryzykować stwierdzenie, że przynajmniej jedna z nich może być zapowiedzią „Avengers: Infinity War”, bo jak już wiadomo od pewnego czasu w filmie braci Russo pojawią się bohaterowie ze  „Strażników Galaktyki”.

Z innych wieści dotyczących obrazu Jamesa Gunna dowiedzieliśmy się, że kogo zagra Sylvester Stallone. Sly wcieli się w Stakara, to postać mająca związek z głównymi bohaterów, jak i z grupą Ravagers. Udostępniono również krótkie fragmenty z nadchodzącej premiery:

Obraz trafi do kin 5 maja 2017 roku. W drugiej części na podstawie scenariusza Jamesa Gunna, Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Na ekranie pojawi się Kurt Russell jako ojciec Petera Quilla, zjawią się także Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Michael Rooker, Benicio del Toro, Bradley Cooper, a także Pom Klementieff, która wcieli się w Mantis oraz Elizabeth Debicki.

Sean Gunn, brat reżysera filmu i jednocześnie odtwórca roli Kraglina, zdradził jak ma się rozpoczynać obraz:

Po wydarzeniach z pierwszej części minie tylko kilka miesięcy. W jednej z początkowych scen zobaczycie, że gang Ravagers wcale nie wziął się jakoś specjalnie do roboty po tym, jak Peter Quill oszukał ich z Kamieniem Nieskończoności. Ravagers zastanawiają się czy warto pozostawać wiernym Yondu. Kraglin odegra tu kluczową rolę. Rocket będzie miał wiele świetnych scen. Mamy tu kilka relacji, które są w centrum całej historii - wszystko będzie zmierzać w kierunku walki o rodzinę.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.