Ile zarabiają statyści u Vegi?

06.11.2019 13:53
Ile zarabiają statyści u Vegi? Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Patryk Vega to najbardziej kasowy polski reżyser i producent ostatnich lat. Tylko jedna z jego firm w 2018 roku uzyskała ponad 17 mln przychodów. Ile można zarobić u Vegi za statystowanie?

4 września 2019 roku weszła do kin kontrowersyjna "Polityka". Obnażający kulisy polskiej sceny politycznej film, obejrzało już prawie milion widzów. Tymczasem Patryk Vega planuje już następną produkcję. Po służbie zdrowia i policji reżyser chce odsłonić kulisy klubów piłkarskich i pokazać całą prawdę o tym biznesie.

Jakie stawki proponuje Patryk Vega dla statystów?

W związku z nowym projektem Patryk Vega zaczyna kompletować obsadę. Jedną z głównych ról w najnowszej produkcji na zagrać Zbigniew Zamachowski. W najnowszym filmie Vegi ma wystąpić również spora grupa statystów, którzy staliby się filmową konkurencją dla drużyny Wisły Kraków.

Krzysztof Stanowski, dziennikarz sportowy oraz właściciel amatorskiej drużyny występującej w A-Klasie KTS Weszło, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ekipa Vegi zwróciła się do niego z propozycją, by to właśnie jego drużyna zagrała w najnowszym filmie.

Przeczytaj także

Propozycja zaistnienia w kasowej produkcji początkowo bardzo przypadła do gustu Stanowskiemu, dopóki rozmowa nie zeszła na temat wynagrodzeń przyszłych statystów.

Reżyser, który zarabia miliony, zaproponował bowiem w ramach zapłaty dla statystów "miejsce w napisach końcowych i oznaczenie na Instagramie".

Właściciel klubu jako kontrofertę zaproponował 500 zł dla każdej osoby za dzień zdjęciowy. Do negocjacji jednak nie doszło, a kontakt się urwał.

Zobacz również: Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński w pierwszym zwiastunie filmu Patryka Vegi "Polityka"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.