Indiana Jones czy Han Solo? Fani wybrali najsłynniejszą rolę Harrisona Forda [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
08.08.2018 17:35
Indiana Jones czy Han Solo? Fani wybrali najsłynniejszą rolę Harrisona Forda [WYNIKI SONDY] Fot. Courtesy Everett Collection/EAST NEWS

Starcie pomiędzy Indianą Jonesem i Hanem Solo to bardzo zacięta rywalizacja. Który z nich zwyciężył w pojedynku o tytuł najsłynniejszej roli Harrisona Forda?

Harrison Ford od ponad 40 lat cieszy kinomanów swoją obecnością na ekranach kin i telewizorów, a także wyjątkowo pozytywnym usposobieniem. W ciągu swojej wieloletniej kariery stworzył wiele wspaniałych kreacji aktorskich - od Ricka Deckarda, przez Richarda Walkera, po Ściganego, jednak w pamięci masowej na zawsze pozostanie Hanem Solo... albo Indianą Jonesem. 

No właśnie... O to, który bohater grany przez Forda jest najbardziej ikoniczny w jego karierze, fani spierają się od lat. Na kogo postawili czytelnicy portalu Antyradio.pl?

Indiana Jones - najsłynniejsza rola Harrisona Forda

indiana Fot. foto: Paramount Pictures/Lucasfilm/Collection Christophel/RnB/EAST NEWS

Jak widać, nie bez przyczyny słynny archeolog i poszukiwacz przygód z serii Stevena Spielberga wyprzedził międzygalaktycznego szmuglera o 2 miejsca w rankingu Total Film i wybił się na szczyt listy najlepszych postaci filmowych wszech czasówIndiana Jones okazuje się być dla kinomanów ikoną nie do pobicia oraz najsłynniejszą postacią, jaką w swojej karierze stworzył Harrison Ford. 

Czytelnicy Antyradio.pl byli pod tym względem zgodni z pozostałymi miłośnikami kina. Dr Henry Walton Jones Jr., w którego Ford wcielał się 4 razy, przebił swojego konkurenta z odległej galaktyki o 20%. Dokładny wynik sondy dotyczącej najsłynniejszej roli Harrisona Forda prezentujemy poniżej:

harrison ford Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.