Indiana Jones czy Han Solo? Fani wybrali najsłynniejszą rolę Harrisona Forda [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
08.08.2018 17:35
Indiana Jones czy Han Solo? Fani wybrali najsłynniejszą rolę Harrisona Forda [WYNIKI SONDY] Fot. Courtesy Everett Collection/EAST NEWS

Starcie pomiędzy Indianą Jonesem i Hanem Solo to bardzo zacięta rywalizacja. Który z nich zwyciężył w pojedynku o tytuł najsłynniejszej roli Harrisona Forda?

Harrison Ford od ponad 40 lat cieszy kinomanów swoją obecnością na ekranach kin i telewizorów, a także wyjątkowo pozytywnym usposobieniem. W ciągu swojej wieloletniej kariery stworzył wiele wspaniałych kreacji aktorskich - od Ricka Deckarda, przez Richarda Walkera, po Ściganego, jednak w pamięci masowej na zawsze pozostanie Hanem Solo... albo Indianą Jonesem. 

No właśnie... O to, który bohater grany przez Forda jest najbardziej ikoniczny w jego karierze, fani spierają się od lat. Na kogo postawili czytelnicy portalu Antyradio.pl?

Indiana Jones - najsłynniejsza rola Harrisona Forda

indiana Fot. foto: Paramount Pictures/Lucasfilm/Collection Christophel/RnB/EAST NEWS

Jak widać, nie bez przyczyny słynny archeolog i poszukiwacz przygód z serii Stevena Spielberga wyprzedził międzygalaktycznego szmuglera o 2 miejsca w rankingu Total Film i wybił się na szczyt listy najlepszych postaci filmowych wszech czasówIndiana Jones okazuje się być dla kinomanów ikoną nie do pobicia oraz najsłynniejszą postacią, jaką w swojej karierze stworzył Harrison Ford. 

Czytelnicy Antyradio.pl byli pod tym względem zgodni z pozostałymi miłośnikami kina. Dr Henry Walton Jones Jr., w którego Ford wcielał się 4 razy, przebił swojego konkurenta z odległej galaktyki o 20%. Dokładny wynik sondy dotyczącej najsłynniejszej roli Harrisona Forda prezentujemy poniżej:

harrison ford Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.