10.05.2017 11:59

Indyjska wersja horroru „Oculus” w zwiastunie filmu

Ciepło przyjęty obraz Mike'a Flanagana z 2013 roku doczekał się swojej indyjskiej wersji. Zobaczcie zwiastun filmu „Dobaara: See Your Evil”.

Indyjska wersja horroru „Oculus” w zwiastunie filmu
foto: kadr z wideo

Jak udowadnia poniższy trailer będzie to przeniesienie niemal klatka po klatce tego co wcześniej dokonał amerykański reżyser. Za wersję prosto z Azji Południowej odpowiadają Prawaal Raman oraz Leena Tandon, a na ekranie pojawią się Huma Qureshi i Saqib Saleem. Premiera dzieła przewidziana jest na 2 czerwca 2017 roku.

Oryginał opowiadał o rodzeństwie, które spotyka się po latach od strasznej śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że za traumatyczne wydarzenia w ich życiu odpowiada demoniczne lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca. Namawia brata, żeby to sprawdzić. Eksperyment obfituje w serię niewytłumaczalnych zjawisk, które stanowią dla bohaterów śmiertelne niebezpieczeństwo.

„Oculus” kosztował zaledwie 5 milionów dolarów, a przyniósł zyski przekraczające 44 miliony. Później Flanagan zrealizował takie dzieła, jak „Ouija: Narodziny zła” czy „Zanim się obudzę” z Jacobem Tremblayem, młodym aktorem znanym z oscarowego „Pokoju”.

Zobaczcie zwiastun filmu „Dobaara: See Your Evil”:

Jak Wasze wrażenia? Sam Mike Flanagan wydaje się być zadowolony z takiego potraktowania jego filmu:

Dostępny jest także plakat zapowiadający obraz:

oculus-bollywood

Obecnie reżyser pracuje nad serialem dla Netfliksa. Całość zostanie oparta na słynnej powieści Shirley Jackson z 1959 o tytule „Nawiedzony” (org. „The Haunting of Hill House”). Serial ma się składać z 10 odcinków. Produkcja zostanie wsparta przez Paramount TV oraz należące do Stevena Spielberga Amblin TV.

Obejrzysz film „Dobaara: See Your Evil”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny