"Joker" - nowe zakulisowe zdjęcie oferuje nowe spojrzenie na ikoniczną scenę z filmu

13.07.2020 11:50
"Joker" - nowe zakulisowe zdjęcie oferuje nowe spojrzenie na ikoniczną scenę z filmu Fot. Niko Tavernise/Collection Christophel/East News

"Joker" nie daje o sobie zapomnieć. W sieci ukazało się właśnie nowe zdjęcie z planu, przedstawiające nowe spojrzenie na najsłynniejszą scenę z filmu.

Choć od premiery "Jokera" minęło już wiele miesięcy, (około)superbohaterski hit nie daje o sobie zapomnieć i wciąż wzbudza silne emocje. Nic zatem dziwnego, że każde nowe zdjęcie z planu spotyka się z olbrzymim zainteresowaniem.

"Joker" - nowe zakulisowe zdjęcie oferuje nowe spojrzenie na ikoniczną scenę z filmu

Najnowszą fotką podzielił się reżyser filmu, Todd Phillips. Zdjęcie przedstawia Joaquina Phoenixa jako tytułowego bohatera w najsłynniejszej scenie z filmu. Chodzi oczywiście o ikoniczny taniec Jokera na schodach.

"Joker" okazał się sukcesem zarówno finansowym, jak i artystycznym. W światowym box office zgromadził 1,074 mld dolarów, a krytycy z całego świata prześcigali się w pochwałach. Film otrzymał również 9 nominacji do Oscara, co zamieniło się w 2 statuetki

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.