„Inside The Manson Cult: The Lost Tapes”: nowy dokument o sekcie Mansona [ZWIASTUN]

Natalia Hluzow
28.08.2018 13:35
Charles Manson dokument|undefined Fot. kadr z wideo

Stacja Fox zaprezentuje dokument o sekcie Mansona powstały z ponad 100 godzin materiałów archiwalnych. Zobacz zwiastun „Inside The Manson Cult: The Lost Tapes”.

Postać Charlesa Mansona od lat fascynowała artystów, jednak jego śmierć w 2017 roku spowodowała jeszcze większy wysyp filmów o Mansonie i jego Rodzinie. Tym razem historii przestępcy i kultu, jakim otoczyli go wyznawcy, postanowił przyjrzeć się Hugh Ballantyne. Już niebawem na antenie Fox zadebiutuje dokument „Inside The Manson Cult: The Lost Tapes”. Film ma wyjaśnić, w jaki sposób pokojowa komuna przeistoczyła się w grupę zabójców z zimną krwią.

Inside The Manson Cult: The Lost Tapes – zwiastuny

Dokument stacji Fox powstał ze 100 godzin rzadkich materiałów archiwalnych, które zostały zmontowane w dwugodzinny film. Produkcja pozwoli zajrzeć na ranczo Spahna, gdzie mieszkał Manson i jego zwolennicy, usłyszeć wywiady z ówczesnymi i byłymi członkami kultu oraz zapoznać się z wypowiedziami osób zaangażowanych w sprawę przeciwko Mansonowi. Przede wszystkim jednak „Inside The Manson Cult: The Lost Tapes” będzie zawierać ekskluzywny wywiad z jednym z członków rodziny, Bobbym Beausoleil, który obecnie odbywa dożywotni wyrok za morderstwo.

Fox zaprezentował już dwa teasery „Inside The Manson Cult: The Lost Tapes”. W najnowszym, poza Mansonem, pojawiają się m.in. jego zwolenniczki Catherine „Gypsy” Share, Dianne „Snake” Lake i Lynette „Squeaky” Fromme.

„Inside The Manson Cult: The Lost Tapes” nie jest jedynym nadchodzącym filmem o morderstwach sekty Mansona. Zabójstwo Sharon Tate będzie m.in. jednym z wątków „Once Upon a Time in Hollywood” – nowego filmu Quentina Tarantino, gdzie pojawią się członkowie Rodziny Mansona – Gypsy (Lena Dunham) i Squeaky (Dakota Fanning) a także George Spahn (Burt Reynolds), właściciel farmy, na której mieszkali.

Dokument o sekcie Mansona – kiedy premiera?

Narratorem „Inside The Manson Cult: The Lost Tapes” jest Liev Schreiber („Ray Donovan”). Premiera produkcji odbędzie się 17 września na antenie Fox. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.