Internauci podrasowali scenę z "Avengers: Endgame". Co się zmieniło?

05.08.2019 15:45
Internauci podrasowali scenę z "Avengers: Endgame". Co się zmieniło? Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"

Fani Marvela postanowili nieco ulepszyć jedną z najważniejszych scen w "Avengers: Endgame". Co uległo zmianie?

"Avengers: Endgame" to zwieńczenie 11 lat i 22 filmów Kinowego Uniwersum Marvela. W produkcji znalazło się wiele podniosłych i emocjonujących scen. Fani Marvela postanowili nieco podrasować jedną z nich, dodając utwór zespołu Black Sabbath.

Pstryknięcie Iron Mana przy akompaniamencie Black Sabbath

Jeśli jakiś utwór kojarzy się ludziom z Tony'm Starkiem, jest to "Iron Man" zespołu Black Sabbath. Superbohater nosił nawet koszulkę z logo kapeli, w pierwszej odsłonie "Avengers". Śmierć Starka to bezsprzecznie jedna z najważniejszych i najbardziej podniosłych scen w całym "Endgame". Jednak nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Udowodnili to internauci, który do wspomnianej sceny dodali właśnie "Iron Man" Black Sabbath. Trzeba przyznać, że sekwencja robi jeszcze większe wrażenie, niż oryginał.

Przeczytaj także

Jeśli jesteście fanami Marvela, zapraszamy do zapoznania się z innymi tekstami naszego autorstwa. W zakładce Filmy znajdziecie artykuły traktujące między innymi o easter eggu z Tonym Starkiem, który wszyscy przeoczyli, połączeniu "Endgame" ze słynnym "The Room" i wpadkach z planu. Dowiecie się również jak powstawał Gruby Thor oraz dlaczego Kapitan Ameryka tak dużo przeklinał w "Endgame".

Zobacz też: Wideo z przesłuchania Roberta Downeya Jr do roli Iron Mana  

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.