30.07.2019 09:46

Martin Scorsese i Netflix łączą siły. Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu "Irlandczyk"

Martin Scorsese stworzył film dla platformy Netflix. "Irlandczyk" już niedługo będzie dostępny dla widzów. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z filmu, w którym grają Robert De Niro i Al Pacino.

"Irlandczyk"
Materiały prasowe/Netflix

Martin Scorsese postanowił iść z duchem czasu. Jego najnowszy film, pt.: "Irlandczyk" pojawi się na platformie Netflix. Znamy już szczegóły filmu, wiemy kiedy możemy się spodziewać jego premiery i, co najważniejsze, mamy pierwsze zdjęcia z produkcji. A na nich gwiazdorska obsada.

Zobacz także: Najnowszy trailer filmu dokumentalnego Martina Scorsese o Bobie Dylanie. Kiedy premiera?

"Irlandczyk": Martin Scorsese i Netflix łączą siły

"Irlandczyk" to film, który powstał na podstawie książki Charlesa Brandta, pt.: "Słyszałem, że malujesz domy". Opowie historię płatnego zabójcy, Franka Sheerana, który jest weteranem II wojny światowej i rozpoczyna pracę dla jednego z największych przestępców XX wieku. 

Foto: Gregorio T. Binuya/Everett Collection/ Eastnews
Foto: Gregorio T. Binuya/Everett Collection/ Eastnews
Przeczytaj także Wytwórnia Paramount sfinansuje nowy film Martina Scorsese i Leonardo DiCaprio

Ta gangsterska opowieść rozgrywa się na przestrzeni kilku lat i poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych. Za scenariusz do filmu odpowiada Steven Zaillian.

Już sam Martin Scorsese, który odpowiada za stworzenie najnowszej produkcji dla Netfliksa, jest gwarancją sukcesu. Dodatkowym atutem natomiast jest gwiazdorska obsada. W filmie występują: Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci.

Premiera filmu "Irlandczyk" na platformie Netflix odbędzie się jesienią tego roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z produkcji.

Zobacz także: TOP 17: Najlepsze filmy, w których zagrał Robert De Niro

Materiały prasowe/Netflix
Materiały prasowe/Netflix
Tagi: Martin Scorsese Robert De Niro Netflix Al Pacino