Buzz Astral jako Thanos i Iron Man kontra Latający Prosiak w parodii zwiastuna „Avengers: Infinity War”

Kamil Kacperski
08.05.2018 14:16
Buzz Astral jako Thanos i Iron Man kontra Latający Prosiak w parodii zwiastuna „Avengers: Infinity War” Fot. kadr z wideo

Twórcy z kanału How It Should Have Ended przygotowali parodię zwiastuna „Avengers: Infinity War”, w której oprócz marvelowskich superherosów występują również... zabawki z „Toy Story”.

Być może Thanos jest uważany za jednego z najlepszych złoczyńców w filmach MCU - w końcu porównywano go do Dartha Vadera, jednego z najlepszych antagonistów w historii. A co gdyby zamienić postać Josha Brolina w jeszcze potężniejszego galaktycznego wojownika z krwi i kości?

Takie pytanie zadał kanał How It Should Have Ended, który postanowił sparodiować zwiastun nowego filmu o Avengerach, dodając do niego postaci znane z „Toy Story”. Dzięki czemu dostajemy tak piękne sceny, jak pojedynek Iron Mana z latającym Prosiakiem oraz scenę tortur Doktora Stange'a przez wspomnianego wojownika, którym jest sam Buzz Astral, który wciela się w Thanosa:

Buzz Astral pstryka w parodii Avengers

Widzimy również, jak Scarlet Witch jest obezwładniana rykiem dinozaura Reksa, a Buzz/Thanos nazywa Kapitana Amerykę „małym, dziwnym człowieczkiem”. Całość jest zrobiona naprawdę dobrze, ale nie dorównuje poziomem do naszego rodzimego artysty, jakim jest SztywnyPatyk, który przygotował wideo „Shrek: Bagno bez Granic”, w którym to zielony ogr i jego rodzinka ratują wszechświat przed Lordem Farquuadem, czyli chodzącą definicją pojęcia „mały, ale wariat”:

Najczęściej prezentujemy działalność zagranicznych twórców, których parodie są albo bardzo dobre, tak jak np. dziwny zwiastun „Avengers: Infinity War” albo tak złe, że aż dobre (patrz: Tommy Wiseau w Gwiezdnych Wojnach). „Avengers: Infnity War” (niestety bez Shreka, ani Buzza Astrala w obsadzie) zobaczymy w polskich kinach już 25 kwietnia 2018 roku. Oprócz wersji dubbingowej, film będzie można zobaczyć również w wersji z polskimi napisami.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.