Iście gwiazdorska obsada w nowym filmie Disneya! Zobaczcie zwiastun "The One and Only Ivan"

09.07.2020 10:53
Iście gwiazdorska obsada w nowym filmie Disneya! Zobaczcie zwiastun "The One and Only Ivan" Fot. materiały prasowe Disney +

"The One and Only Ivan" to film familijny, w którym wystąpili m.in. Bryan Cranston, Angelina Jolie i Helen Mirren.

"The One and Only Ivan" to adaptacja powieści Katherine Alice Applegate o tym samym tytule i opowie nam o sile przyjaźni i znaczeniu miejsca, które nazywamy domem. W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun.

"The One and Only Ivan" - zwiastun filmu Disneya z gwiazdorską obsadą

Zwiastun filmu "The One and Only Ivan" prezentuje się następująco:

Głównym bohaterem jest tutaj przyjazny goryl imieniem Ivan, który zamieszkuje... lokalną galerię handlową. Jego towarzyszami życia są słonica Stella i pies Bob. Ivan wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy w ich "skromne progi" trafia słoniątko Ruby. Gdy goryl dowiaduje się, że maleństwo zostało odebrane swojej prawdziwej rodzinie żyjącej na wolności, zaczyna kwestionować swoje dotychczasowe życie i tęsknić za dżunglą. 

Przeczytaj także

Reżyserką filmu jest Thea Sharrock, scenariusz wyszedł zaś spod pióra Mike'a White'a. W obsadzie znalazły się niemal same wielkie nazwiska: Bryan Cranston ("Breaking Bad"), Ramon Rodriguez, Ariana Greenblatt, Phillipa Soo i Betsy Graver. To jednak nie wszystko, głosu zwierzakom użyczyły bowiem takie gwiazdy jak: Helen Mirren, Sam Rockwell, Danny DeVito, Brooklynn Prince, Chaka Khan, Mike WhitePhilippa Soo oraz Angelina Jolie, która pełni również funkcję producentki.

"The One and Only Ivan" miał się początkowo ukazać w kinach, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców i premiera odbędzie się na Disney + 14 sierpnia 2020 roku. Na obecną chwilę nie wiemy niestety, na której platformie film dostępny będzie w Polsce.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.