J.J. Abrams zapowiedział nową część „Gwiezdnych Wojen” w amerykańskim SNL

Kamil Kacperski
05.03.2018 17:09
J.J. Abrams zapowiedział nową część „Gwiezdnych Wojen” w amerykańskim SNL Fot. kadr z wideo

Reżyser „Przebudzenia Mocy” i nadchodzącej IX części sagi postanowił zażartować z filmów z serii Historie i pokazał zwiastun filmu „The Mos Eisley Five: A Star Wars Story”.

Skecz zaczyna się od reżysera J.J. Abramsa zapowiadającego nowy film, opowiadający o historii rebeliantów, którzy założyli bazę na lodowej planecie Hoth. Oprócz tego, drużyna złożona z Wookiego, kobiety wyglądającej jak Rey, pilota parodiującego Hana Solo, kopii Obi-Wana oraz droida.

Pojawia się też fundamentalne pytanie, które na zawsze może zmienić historię marki - dlaczego wszyscy w kosmosie rozumieją języki używane przez kosmitów? UWAGA! Odpowiedź może Was zaszokować:

Star Wars - czy Disney nie przesadza z ilością filmów?

Żarty żartami, ale twórcy skeczu poruszają ciekawy temat związany z przyszłością Star Wars - czy przypadkiem nie czeka nas zmęczenie materiałem? Już w maju 2018 roku fani zobaczą „Solo”, następnie w przyszłym roku czeka na nas Epizod IX, solowy film o Obi-Wanie, a także niezapowiedziana jeszcze trylogia Riana Johnsona, która przeniesie nas do zakątków i czasów Galaktyki, których jeszcze nie widzieliśmy.

W związku z tym już teraz czeka na nas 6 kolejnych produkcji z uniwersum Star Wars. Na tym na pewno się nie skończy i prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku, Disney zapowie kolejne filmy z odległej galaktyki. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że filmy będą trzymały poziom ustalony przez dotychczasowe gwiezdnowojnowe produkcje od Myszki Miki. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.