05.03.2018 17:09

J.J. Abrams zapowiedział nową część „Gwiezdnych Wojen” w amerykańskim SNL

Reżyser „Przebudzenia Mocy” i nadchodzącej IX części sagi postanowił zażartować z filmów z serii Historie i pokazał zwiastun filmu „The Mos Eisley Five: A Star Wars Story”.

J.J. Abrams zapowiedział nową część „Gwiezdnych Wojen” w amerykańskim SNL
foto: kadr z wideo

Skecz zaczyna się od reżysera J.J. Abramsa zapowiadającego nowy film, opowiadający o historii rebeliantów, którzy założyli bazę na lodowej planecie Hoth. Oprócz tego, drużyna złożona z Wookiego, kobiety wyglądającej jak Rey, pilota parodiującego Hana Solo, kopii Obi-Wana oraz droida.

Pojawia się też fundamentalne pytanie, które na zawsze może zmienić historię marki - dlaczego wszyscy w kosmosie rozumieją języki używane przez kosmitów? UWAGA! Odpowiedź może Was zaszokować:

Star Wars - czy Disney nie przesadza z ilością filmów?

Żarty żartami, ale twórcy skeczu poruszają ciekawy temat związany z przyszłością Star Wars - czy przypadkiem nie czeka nas zmęczenie materiałem? Już w maju 2018 roku fani zobaczą „Solo”, następnie w przyszłym roku czeka na nas Epizod IX, solowy film o Obi-Wanie, a także niezapowiedziana jeszcze trylogia Riana Johnsona, która przeniesie nas do zakątków i czasów Galaktyki, których jeszcze nie widzieliśmy.

W związku z tym już teraz czeka na nas 6 kolejnych produkcji z uniwersum Star Wars. Na tym na pewno się nie skończy i prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku, Disney zapowie kolejne filmy z odległej galaktyki. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że filmy będą trzymały poziom ustalony przez dotychczasowe gwiezdnowojnowe produkcje od Myszki Miki. 

Kamil Kacperski
Tagi: J.J. Abrams Star Wars