J.J. Abrams wystawił na aukcji charytatywnej fabułę IX epizodu „Gwiezdnych wojen”

Natalia Hluzow
22.11.2017 16:51
J.J. Abrams wystawił na aukcji charytatywnej fabułę IX epizodu „Gwiezdnych wojen” Fot. kadr z wideo

Reżyser pojawił się w programie charytatywnym „Night Of Too Many Stars” i obiecał, że wyszepcze do ucha fabułę „Star Wars IX” temu, kto zaoferuje najwyższą stawkę w licytacji.

Wszyscy fani „Star Wars” z wypiekami na twarzy wyczekują premiery filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, która nastąpi już 14 grudnia 2017 roku. Kiedy jednak dowiedzą się już tego, czy Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy i czy Leia i Luke ponownie się zjednoczą, z równą niecierpliwością zaczną wyczekiwać IX epizodu „Star Wars”, który do kin ma trafić dopiero w 2019 roku. Wszyscy fani poza jednym, który zwyciężył w licytacji przeprowadzonej podczas charytatywnego programu „Night Of Too Many Stars”.

J.J. Abrams, znany niegdyś jako twórca serialu „Zagubieni”, który przywrócił na ekran najsłynniejsze kosmiczne sagi, jak „Star Trek” i „Star Wars”, powróci do świata „Gwiezdnych wojen” jako reżyser IX epizodu. I to właśnie jego fabułę wystawił jako przedmiot licytacji na aukcji zorganizowanej na rzecz osób dotkniętych autyzmem. W programie „Night Of Too Many Stars” wyszedł na scenę i ogłosił, że temu, kto zalicytuje najwyżej, wyszepcze do ucha historię, którą opowie na ekranie dopiero w 2019 roku. Stawka wciąż rosła, osiągając ostatecznie kwotę 10 000 dolarów. Szczęśliwy zwycięzca wszedł na scenę, po drodze podpisując klauzulę poufności, by z ust reżysera usłyszeć sekrety, które chciałyby poznać miliony fanów „Star Wars” na całym świecie!

jj abrams 2 Fot. foto: kadr z wideo

Wszystko to odbyło się oczywiście w atmosferze żartu, gdyż „Night Of Too Many Stars” to program komediowy, choć faktycznie gromadzone są w nim pieniądze na cele charytatywne. Zaraz po rozpoczęciu licytacji fabuły „Gwiezdnych wojen IX”, na scenę wkroczył Rob Corddry, który obiecał, że od siebie dorzuci do niej spoilery z nieistniejącego filmu „Hot Tub Time Machine 3”. Kiedy chłopak z publiczności wybrany na zwycięzcę licytacji słuchał szeptów Corddry’ego i Abramsa, na scenie pojawił się Gilbert Gottfried, mówiąc, że dołoży jeszcze fabułę „Sharkando 5” – filmu, który choć miał premierę w sierpniu 2017 i tak nie został przez nikogo obejrzany, więc liczy się jako spoiler.

Całą zabawną scenkę możecie zobaczyć w wideo opublikowanym na oficjalnym kanale HBO:

Jak widać na załączonym wideo, J.J. Abrams wziął po prostu udział w zabawnym skeczu. Cała sytuacja nasuwa jednak pytanie, jak potoczyłaby się prawdziwa aukcja, której przedmiotem byłaby fabuła „Star Wars IX”. Skoro istnieją kinomani, którzy są w stanie wydać pół miliona dolarów na plakat filmowy, to ciekawe, ile miłośnicy „Star Wars” zapłaciliby za możliwość poznania treści IX epizodu na 2 lata przed wszystkimi innymi…

Biorąc pod uwagę politykę Disney'a i dokładność, z jaką strzeżone są wszystkie sekrety dotyczące kolejnych części sagi, nigdy się tego nie dowiemy. Pozostaje nam zatem śledzić epizody „Star Wars” na bieżąco. Najbliższy, „Gwiezdne Wojny VIII: Ostatni Jedi”, trafi na ekrany już 14 grudnia 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.