Jack Black ma już ponad 2 miliony subskrypcji na YouTubie. Wrzucił do tej pory 2 filmiki

Kamil Kacperski
31.12.2018 12:34
Jack Black ma już ponad 2 miliony subskrypcji na YouTubie. Wrzucił do tej pory 2 filmiki Fot. kadr z wideo

Kanał Jablinski Games w ciągu 10 dni od założenia doczekał się już ponad 2 milionów subskrypcji i 11 milionów wyświetleń. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na razie są na nim opublikowane tylko dwa filmy.

Jack Black 21 grudnia 2018 roku założył na YouTubie kanał, który nazwał Jablinski Games. Właściwie to za ten projekt jest odpowiedzialny syn aktora, który jest wielkim fanem internetowej twórczości takich osób jak PewDiePie. Po 7 dniach od publikacji pierwszego wideo, które było zapowiedzią samego kanału i zawierało mnóstwo odniesień do internetowej mem-kultury, muzyk wrzucił kolejny filmik. Tym razem podziękował widzom za tak ciepłe przyjęcie i pochwalił się, że już teraz jest najpopularniejszym youtuberem na świecie, ponieważ zgromadził "miliard subskrypcji". 

Chwilę później Black poprawia się, mówiąc z niedowierzaniem, że przekroczył na razie jedynie granicę 1 miliona. Aktor nie jest zadowolony z takiego obrotu zdarzeń, ale po chwili informuje widzów, że kanał ruszy pełną parą już w 2019 roku. Już trzy dni później wideo zgromadziło prawie 5 milionów wyświetleń, a Jablinski Games doczekało się kolejnego miliona widzów - kanał Blacka ma już ponad 2 miliony subskrypcji (stan na 31 grudnia 2018 roku)! Zobaczcie wideo "1 mil":

Jack Black podbija YouTube'a

W komentarzach pod wideo Jacka Blacka możemy przeczytać, że aktor jest "jedynym celebrytą, którego filmiki na YouTubie można oglądać bez żadnego poczucia wstydu i żenady", a także zdania pokroju: "ja też chcę, żeby Jack Black był moim tatą". My definitywnie identyfikujemy się z obydwiema opiniami. Na razie pozostaje jedynie trzymać kciuki za aktora i cierpliwie czekać na jego pierwsze "pełne" materiały.  

Tenacious D - nowy album Post-Apocalypto

Zanim jednak do tego dojdzie, fani twórczości Jacka Blacka mogą zapoznać się z serialem "Post-Apocalypto", w którym aktor występuje ze swoim kolegą z duetu Tenacious D, Kyle'em Gassem. Panowie nie tylko podkładają w produkcji głos, ale również nagrali całą ścieżkę dźwiękową, która znalazła się na ich 4. długogrającym albumie o tym samym tytule. W nagraniach pomagał sam Dave Grohl. Natomiast za graficzną stroną serialu stoi Jack Black. Płyta trafiła do sprzedaży 2 listopada 2018 roku.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.