Jackie Chan kontra Pierce Brosnan w zwiastunie „The Foreigner”
Robert Skowronski
27.06.2017 10:13
Jackie Chan kontra Pierce Brosnan w zwiastunie „The Foreigner” Fot. kadr z wideo

Mistrz wschodnich sztuk walki i były James Bond stoczą ze sobą walkę na ekranie. Przekonajcie się o tym w trailerze „The Foreigner”.

Irlandzka Armia Republikańska zabiła jego rodzinę. Teraz szuka zemsty. Tą osobą jest postać grana przez Jackiego Chana, Quan. Bohater jest właścicielem chińskiej restauracji w Londynie. Próbuje on wymusić na polityku, w którego wciela się Pierce Brosnan, wiedzę na temat tego, którzy irlandzcy terroryści dopuścili się ataku, w którym zginęli jego bliscy. Quan wykorzysta wszelkie środki perswazji, aby zdobyć potrzebne mu informacje. Polityk jednak nie pozostaje mu dłużny.

Reżyserem filmu jest Martin Campbell odpowiedzialny m.in. za dwa z epizodów przygód Jamesa Bonda, czyli „Casino Royale” i „GoldenEye”. „The Foreigner” mieści się w gatunku thrillera i filmu zemsty napakowanego kaskaderskimi wyczynami Chana i jego pokazem wschodnich sztuk walki. Scenariusz to zaś dzieło duetu Peter Buchman i David Marconi. Pierwszy z nich ma na koncie skrypty do „Parku Jurajskiego 3” czy „Eragona”, drugi zaś odpowiadał za teksty „Wroga publicznego” i „Krwawego żniwa”.

Zobaczcie zwiastun „The Foreigner” i poczujcie żądzę zemsty Jackiego Chana:

Oprócz wymienionych sław na ekranie zjawią się też Ray Fearon, Rory Fleck Byrne, Stephen Hogan i Michael McElhatton. Obraz bazuje na powieści autorstwa Stephena Leathera o tytule „The Chinaman”. Premiera dzieła jest zaplanowana na 13 października 2017 roku.

Zobaczcie plakat zapowiadający „The Foreigner”:

1

Jackiego Chana mamy zobaczyć w filmie „Viy-2”, gdzie na ekranie połączy siły z Arnoldem Schwarzeneggerem. Co do kolejnych planów Brosnana wiemy, że pojawi się w filmie „Meduza”, który zgłębi genezę znanego obrazu Théodore'a Géricaulta „Tratwa Meduzy”. Zobaczymy go także w inspirowanym prawdziwą historią obrazie „H-Block” u boku Jamiego Dornana i Cilliana Murphy'ego.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.