Jackie Chan kontra Pierce Brosnan w zwiastunie „The Foreigner”

Robert Skowronski
27.06.2017 10:13
Jackie Chan kontra Pierce Brosnan w zwiastunie „The Foreigner” Fot. kadr z wideo

Mistrz wschodnich sztuk walki i były James Bond stoczą ze sobą walkę na ekranie. Przekonajcie się o tym w trailerze „The Foreigner”.

Irlandzka Armia Republikańska zabiła jego rodzinę. Teraz szuka zemsty. Tą osobą jest postać grana przez Jackiego Chana, Quan. Bohater jest właścicielem chińskiej restauracji w Londynie. Próbuje on wymusić na polityku, w którego wciela się Pierce Brosnan, wiedzę na temat tego, którzy irlandzcy terroryści dopuścili się ataku, w którym zginęli jego bliscy. Quan wykorzysta wszelkie środki perswazji, aby zdobyć potrzebne mu informacje. Polityk jednak nie pozostaje mu dłużny.

Reżyserem filmu jest Martin Campbell odpowiedzialny m.in. za dwa z epizodów przygód Jamesa Bonda, czyli „Casino Royale” i „GoldenEye”. „The Foreigner” mieści się w gatunku thrillera i filmu zemsty napakowanego kaskaderskimi wyczynami Chana i jego pokazem wschodnich sztuk walki. Scenariusz to zaś dzieło duetu Peter Buchman i David Marconi. Pierwszy z nich ma na koncie skrypty do „Parku Jurajskiego 3” czy „Eragona”, drugi zaś odpowiadał za teksty „Wroga publicznego” i „Krwawego żniwa”.

Zobaczcie zwiastun „The Foreigner” i poczujcie żądzę zemsty Jackiego Chana:

Oprócz wymienionych sław na ekranie zjawią się też Ray Fearon, Rory Fleck Byrne, Stephen Hogan i Michael McElhatton. Obraz bazuje na powieści autorstwa Stephena Leathera o tytule „The Chinaman”. Premiera dzieła jest zaplanowana na 13 października 2017 roku.

Zobaczcie plakat zapowiadający „The Foreigner”:

1 Fot. foto: materiały prasowe

Jackiego Chana mamy zobaczyć w filmie „Viy-2”, gdzie na ekranie połączy siły z Arnoldem Schwarzeneggerem. Co do kolejnych planów Brosnana wiemy, że pojawi się w filmie „Meduza”, który zgłębi genezę znanego obrazu Théodore'a Géricaulta „Tratwa Meduzy”. Zobaczymy go także w inspirowanym prawdziwą historią obrazie „H-Block” u boku Jamiego Dornana i Cilliana Murphy'ego.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.