Jackie Chan potwierdził, że powstaną „Godziny Szczytu 4”

Kamil Kacperski
06.10.2017 12:20
Jackie Chan potwierdził, że powstaną „Godziny Szczytu 4” Fot. kadr z filmu

Kolejna część filmowej serii trafi do kin po ponad dekadzie od „Godzin Szczytu 3”.

Jakie Chan podczas promocji swojego nowego filmu „The Foreigner” został zapytany przez San Francisco Chronicles o to, jakie są szanse na powstanie „Godzin Szczytu 4”. Chiński aktor ku uciesze wielu fanów miał same dobre nowiny do przekazania.

Podekscytowany mistrz sztuk walki szybko potwierdził, że film powstanie:

Dobre wieści! Chcemy zrobić ten film w przyszłym roku i mamy nadzieję, że scenariusz będzie już gotowy. Pojutrze znów spotykam się z reżyserem i Chrisem Tuckerem po to, aby upewnić się by film był jak najlepszy.

I o ile Jackie Chan nie wymienia nazwiska reżysera, to możemy przypuszczać, że będzie nim Brett Ratner, który odpowiedzialny był za poprzednie trzy filmy w serii. Pierwsza część „Godzin Szczytu” okazała się być rolą przełomową dla chińskiego aktora. Dzięki temu filmowi poznał go szerzej rynek amerykański, a to jak wiemy jest właściwie gwarancją ogólnoświatowej rozpoznawalności.

Aktor wypowiedział się również o najgorzej ocenianym filmie z serii, czyli „Godzinach Szczytu 3”, które według niego nie zasługiwały na duży sukces:

Ten film się dla mnie kompletnie niczym nie wyróżniał. Spędziłem przy nim 4 miesiące pracy i dalej nie rozumiem większości humoru w nim zawartego.

Na razie nie jest znana data premiery filmu. A wy jesteście podekscytowani, że powstaną nowe „Godziny Szczytu?”

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.