Jackie Chan vs Arnold Schwarzenegger. Oto zwiastun filmu z legendami w rolach głównych

12.10.2020 15:06
Jackie Chan vs Arnold Schwarzenegger. Oto zwiastun filmu z legendami w rolach głównych Fot. AP Photo/Chiang Ying-ying/East News

"Iron Mask" z Jackiem Chanem i Arnoldem Schwarzeneggerem w rolach głównych już niedługo zadebiutuje w serwisach VOD i na Blu-ray. Oto zwiastun tej pokręconej produkcji.

Film jest też znany pod tytułem "Viy 2: Journey to China" i jest kontynuacją rosyjsko-chińskiej produkcji "Wij" z 2014 roku. Produkcje są luźną adaptacją noweli o tym samym tytule autorstwa Nikołaja Gogola. Samo "Iron Mask" ma zadebiutować w serwisach VOD już 20 listopada, natomiast 24 listopada trafi do sprzedaży fizycznej w formie Blu-Ray i DVD. 

Jackie Chan walczy z Arnoldem Schwarzeneggerem w zwiastunie Iron Mask

Głównym bohaterem jest postać Mistrza Kung-Fu (w tej roli Jackie Chan), który przeciwstawia się maniakalnemu Jamesowi Hookowi (Arnold Schwarzenegger). Ten jest posiadaczem potężnego magicznego talizmanu, który chce przejąć Mistrz. W filmie ważną rolę ma również Jason Flemyng w postaci kartografa Jonathana Greena, który opisuje dokładnie mistyczną podróż z Europy na daleki Wschód.  

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć pełen akcji zwiastun filmu "Iron Mask":

"Iron Mask" został wydany pierwotnie w Rosji i w Chinach kolejno we wrześniu i sierpniu 2019 roku. Pierwotnie zapowiedziano go w 2015 roku, a główne role mieli zagrać Jackie Chan, Jason Statham oraz Steven Seagal. W listopadzie 2016 roku oficjalnie potwierdzono, że na ekranie Chanowi będzie towarzyszył jednak Arnold Schwarzenegger.

Zdjęcia do filmu zakończyły się w lutym 2017 roku, ale jego premiera została mocno opóźniona przez zakulisowe konflikty między producentami. Cóż, sama produkcja nie zapowiada się na arcydzieło, ale może być dobrym sposobem na zabicie czasu w długie jesienne wieczory. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.