Jackie Chan walczy z cyborgami w zwiastunie filmu „Bleeding Steel”

Sergiusz Kurczuk
18.05.2018 11:55
Jackie Chan walczy z cyborgami w zwiastunie filmu „Bleeding Steel” Fot. materiał promocyjny

Jackie Chan powraca w wielkim stylu. Tym razem jako policjant, który ratuje świat przed złowieszczym cyborgiem. 

Jackie Chan to aktor słynący z niezliczonej liczbie filmów akcji. Głównym tematem filmografii Chana są zazwyczaj sztuki walki i klimat krajów Orientu, ale wystąpił też w poważniejszych produkcjach. Jego znakiem rozpoznawczym jest jednak doskonałe łączenie komedii ze zjawiskowymi scenami walki. Chociaż aktor zapowiedział w 2012 roku, że żegna się z kinem akcji, złamał słowo. W sieci pojawił się zwiastun filmu „Bleeding Steel”, w którym Jackie Chan ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Tym razem stanie oko w oko z armią cyborgów, które chcą podbić świat. 

„Bleeding Steel” - zwiastun nowego filmu Jackiego Chana

Jackie Chan ma już 64 lata, ale nadal może pochwalić się zdolnościami wprawiającymi w kompleksy nie jednego nastolatka. W najnowsze produkcji, której gra główną rolę, aktor wciela się w policjanta z oddziału S.W.A.T., stającego przed niecodziennym zagrożeniem. Okazuje się, że tajemniczy mężczyzna w pelerynie, chce zmienić oblicze świata. Wszystko dlatego, że został przemieniony w potwora, podczas udziału w wojskowym eksperymencie. Żądnemu zemsty złoczyńcy na drodze stanie nieustraszony funkcjonariusz prawa, który myśli, że jest... Spider-Manem?

Główny przeciwnik wygląda trochę jak Darth Vader dla ubogich (lata nawet podobnym statkiem), ale na pewno fanów Chana to nie zrazi. Historia opowiada o policjancie z Hong Kongu imieniem Lin. Główny bohater ściga udoskonalonego mechanicznie złoczyńcę, który szuka pewnego wynalazku. Okazuje się, że urządzenie to doskonała kopia ludzkiego serca, która została wszczepiona zaginionej córce Lina. Policjant musi więc ocalić nie tylko świat, ale przede wszystkim swoją pociechę. W tym celu łączy siły z młodym hakerem i odkrywa niebezpieczne powiązanie między dziewczyną, armią przeciwnika i zjawiskiem znanym jako Bleeding Steel. 

Bleeding Steel Fot. foto: materiały promocyjne

Reżyserką filmu jest Zhang Lijia. Oprócz Chana w „Bleeding Steel” zobaczymy również takich aktorów jak Tess Haubrich, Callan Mulvey, Damien Garvey, Show Lo czy młoda Nana Ouyang. Na wchodzie świata film miał już swoją premierą pod koniec 2017 roku. Teraz został przystosowany do zachodnich widzów i niedługo zacznie podbijać kina w Ameryce. Nie wiadomo, czy będzie nam dane zobaczyć tę produkcję w multipleksach, ale prędzej czy później zapewne trafi również na polski rynek. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.