14.08.2020 10:48

Jak Chris Hemsworth będzie wyglądał w roli Hulka Hogana? Zobacz przekonujący Deepfake [WIDEO]

Chris Hemsworth przygotowuje się do roli Hulka Hogana. Internauci postanowili sprawdzić, jak aktor będzie wyglądał jako słynny zapaśnik.

Chris Hemsworth
foto: VALERIE MACON/AFP/East News

Hulk Hogan był jednym z symboli lat 80. i 90. XX wieku. Słynny wrestler podbił serca fanów na całym świecie, również w Polsce. Z tego powodu Todd Phillips postanowił powołać do życia biografię zapaśnika. W Hulka Hogana wcieli się Chris Hemsworth. Jak aktor będzie prezentował się na ringu?

Chris Hemsworth jako Hulk Hogan - Deepfake

Film o Hulk Hoganie zapowiedziano już jakiś czas temu. Praca na planie jeszcze nie ruszyła i odtwórca Thora dopiero przygotowuje się do nowej roli. Hemsworth już zapowiedział, że czeka go nie tylko nauka amerykańskiego akcentu i zdobycie wiedzy na temat wrestlingu, ale również trening siłowy. 

Thor
Thor
Przeczytaj także Chris Hemsworth jako Hulk Hogan będzie bardziej umięśniony niż jako Thor

Fani Hogana i Hemswortha nie mogą się już doczekać produkcji. Z tego powodu w sieci powstało kilka Deepfake'ów, które pozwalają uzmysłowić sobie, jak australijski gwiazdor może wyglądać w powstającym filmie. 

Być może zaprezentowane wyżej wideo nie należy do najlepiej wykonanych (głównie ze względu na kiepską jakość materiałów źródłowych), ale daje pewien ogląd na sprawę, dzięki któremu nawet niedowiarki zgodzą się, że wybór Hemswortha był strzałem w dziesiątkę. Teraz aktor musi tylko rozbudować swoją muskulaturę i zapuścić włosy oraz wąsy. 

Czy James Hetfield zmienia się w Hulka Hogana?
Czy James Hetfield zmienia się w Hulka Hogana?
Przeczytaj także Czy James Hetfield zmienia się w Hulka Hogana?

Na razie nie wiadomo, kiedy film o Hulku Hoganie trafi na Netflix. Reżyserem "Hulkstera" jest twórca głośnego "Jokera", więc można spodziewać się, że będzie to kawał dobrego kina, tym bardziej że zapaśnik jest niezwykle barwną postacią. 

Hulk Hogan
Hulk Hogan
Przeczytaj także Twórcy „Igrzysk śmierci” i „Big Short” zrobią film o słynnej potyczce Hulka Hogana

Czekasz na ten film?

Zobacz też: Nie żyje legenda wrestlingu. Co było powodem śmierci zawodnika WWE?

Tagi: Netflix Chris Hemsworth