27.11.2017 13:18

Jak „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” brzmią po polsku? Zobaczcie zwiastun z dubbingiem

W polskiej obsadzie do swoich ról powracają m.in.: Sebastian Fabijański (Finn), Weronika Humaj (Rey) oraz Marcin Dorociński (Kylo Ren). Sprawdźcie jak wypadają w zwiastunie najnowszej odsłony „Gwiezdnych Wojen”.

Jak „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” brzmią po polsku? Zobaczcie zwiastun z dubbingiem
foto: kadr z wideo + inwencja twórcza

Moc jest z nami silna, ale nawet ona nie pomogła nam powstrzymać śmiechu podczas oglądania zwiastuna „Ostatnich Jedi. Nie jest może aż tak źle jak w „Black Panther” czy „Legionie Samobójców”, ale mimo wszystko wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Również nietypowe jest zachowanie Disneya, który do dubbingowania gry „Star Wars: Battlefront II zatrudnił bardziej znane nazwiska, niż do najbardziej oczekiwanego filmu 2017 roku. 

A z resztą usłyszcie „Ostatnich Jedi po polsku własnymi uszami:

O filmie z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji. Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że kochany kudłacz Chewbacca może okazać się groźnym Porgożercą, czym są kryształowe lisy, a także czy Luke i Leia spotkają się w „Epizodzie VIIINie można również zapomnieć, że Finn stanie się kosmicznym terrorystą, a Mark Hamill będzie trollował fanów aż do momentu premiery filmu.

Mimo iż wiemy już na temat filmu tak dużo, to całość pozostaje w większości nieznana. Jaką rolę gra w filmie Snoke? Czy Kylo Ren wróci na ścieżkę dobra? A może Rey stanie się zła. Na te pytanie otrzymamy odpowiedzi dopiero 15 grudnia 2017 roku. 

A Wy w jakiej wersji obejrzycie „Ostatnich Jedi" - dubbing czy napisy?

Kamil Kacperski