Jak „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” brzmią po polsku? Zobaczcie zwiastun z dubbingiem

Kamil Kacperski
27.11.2017 13:18
Jak „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” brzmią po polsku? Zobaczcie zwiastun z dubbingiem Fot. kadr z wideo + inwencja twórcza

W polskiej obsadzie do swoich ról powracają m.in.: Sebastian Fabijański (Finn), Weronika Humaj (Rey) oraz Marcin Dorociński (Kylo Ren). Sprawdźcie jak wypadają w zwiastunie najnowszej odsłony „Gwiezdnych Wojen”.

Moc jest z nami silna, ale nawet ona nie pomogła nam powstrzymać śmiechu podczas oglądania zwiastuna „Ostatnich Jedi. Nie jest może aż tak źle jak w „Black Panther” czy „Legionie Samobójców”, ale mimo wszystko wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Również nietypowe jest zachowanie Disneya, który do dubbingowania gry „Star Wars: Battlefront II zatrudnił bardziej znane nazwiska, niż do najbardziej oczekiwanego filmu 2017 roku. 

A z resztą usłyszcie „Ostatnich Jedi po polsku własnymi uszami:

O filmie z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji. Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że kochany kudłacz Chewbacca może okazać się groźnym Porgożercą, czym są kryształowe lisy, a także czy Luke i Leia spotkają się w „Epizodzie VIIINie można również zapomnieć, że Finn stanie się kosmicznym terrorystą, a Mark Hamill będzie trollował fanów aż do momentu premiery filmu.

Mimo iż wiemy już na temat filmu tak dużo, to całość pozostaje w większości nieznana. Jaką rolę gra w filmie Snoke? Czy Kylo Ren wróci na ścieżkę dobra? A może Rey stanie się zła. Na te pytanie otrzymamy odpowiedzi dopiero 15 grudnia 2017 roku. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.