24.08.2018 14:22

Jak Jensen Ackles z „Supernatural” wyglądałby w roli Red Hooda?

Jensen Ackles lata temu wcielił się w animowanego Red Hooda w filmie „Batman: Under the Red Hood”. Czy zagra go również w filmie aktorskim od DC? Miejmy nadzieję, że tak, bo w roli byłego ucznia Batmana wyglądałby naprawdę dobrze.

Red Hood Jensen Ackles
foto: Lovekin/Variety/REX/Shutterstock/materiały prasowe

„Supernatural” to bardzo popularny serial, który doczekał się już 13 sezonów. Jednym z głównych bohaterów produkcji jest Dean Winchester, w którego wciela się Jensen Ackles. Aktor w przerwach między zdjęciami do kolejnych odcinków miał okazję wystąpić w kilku filmach animowanych. Jednym z nich był dość ciepło przyjęty „Batman: Under the Red Hood”, w którym mężczyzna wcielił się w tytułowego Red Hooda, mordercze alter-ego Jasona Todda, drugiego Robina.

Batman przez wiele miesięcy był przekonany, że Jason Todd nie żyje. W związku z tym jego miejsce zajął Tim Drake, trzecia postać używająca pseudonimu Robin. Todd jednak powrócił, tym razem bardziej krwawy niż zwykle. Antybohater przyjął nowy pseudonim oraz nowy strój, którego elementami charakterystycznymi są kaptur i maska koloru czerwonego. Jego bronią stały się pistolety i w przeciwieństwie do swojego starego mentora, Jason/Red Hood nie miał żadnych problemów z zabijaniem swoich przeciwników, co uczyniło go jedną z kultowych i najbardziej lubianych postaci DC.

Jensen Ackles jako Red Hood

Red Hood na razie nie doczekał się debiutu w aktorskim serialu lub filmie - dotychczas wszyscy „Robinowie” byli wariacją na temat Dicka Greysona, pierwszego pomocnika Batmana. Ciśnienie fanom podniósł jednak Jensen Ackles, który udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z manekinem ubranym w alter-ego Jasona Todda. Czy aktor niedługo ogłosi swoją nową rolę w jakiejś produkcji DC?:

Zdjęcie Acklesa bardzo szybko przykuło uwagę jednego z najbardziej znanych Instagramowych artystów tworzących concept arty i fan arty, czyli BossLogica. Zaledwie kilka godzin później mężczyzna podzielił się za pośrednictwem swojego Twittera obrazem, na którym widzimy jak Jensen Ackles mógłby się prezentować w roli Red Hooda:

Jeżeli wierzyć rzekomym tytułom odcinków pierwszego sezonu „Titans”, to właśnie w tym serialu pojawi się Red Hood. Czyżby Jensen Ackles miał zagrać antybohatera w serialu DC Universe? Cóż, byłaby to na pewno interesująca decyzja ze strony twórców. A Wy co o tym myślicie?

Kamil Kacperski
Tagi: BossLogic