11.03.2020 14:10

Jak Johnny Depp wyglądałby jako Joker? Zobacz niesamowity fanart

Internetowy artysta znany jako BossLogic postanowił zrobić kolejną grafikę. Tym razem pokazał, jak Johny Depp prezentowałby się jako Joker. 

Johnny Depp
foto: Tinseltown/Shutterstock

W postać Jokera wcieliło się już wielu genialnych aktorów. Ostatnim z artystów, który przeniósł na duży ekran arcywroga Batmana, był Joaquin Phoenix. Obecnie trwają zdjęcia do nowych przygód Mrocznego Rycerza. Pojawienie się Jokera w kolejnej historii jest kwestią czasu. Czy szansę na rolę Księcia Zbrodni Gotham ma Johnny Depp?

Johnny Depp jako nowy Joker?

Nowym Batmanem został Robert Pattinson. W nadchodzącym filmie o solowych przygodach herosa zobaczymy co najmniej dwóch złoczyńców z komiksów DC - Penguina i Riddlera. W pierwszego wroga wcieli się Colin Farrell, a w drugiego Paul Dano. Fani mają nadzieję, że w przyszłości zobaczymy również Jokera, którego zagra Willem Dafoe

Willem Dafoe i Robert Pattinson
Willem Dafoe i Robert Pattinson
Przeczytaj także Czy Willem Dafoe wcieli się w kolejną wersję Jokera? Fani "Lighthouse" mają taką nadzieję

Co jednak gdyby nowym Jokerem został inny gwiazdor Hollywood. Na przykład Johnny Depp? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć BossLogic - internetowy artysta, słynący z wielu niesamowitych fotomontaży. W swoim najnowszym dziele zwizualizował, jak Depp prezentowałby się w roli Jokera. 

BossLogic posłużył się zdjęciem promującym film "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", w którym wcielił się w tytułowego czarodzieja. Chociaż zautor grafiki skromnie stwierdził, że usunął tylko wąsa, zmian jest o wiele więcej. Przede wszystkim Depp doczekał się jokerowskiego makijażu i zielonych włosów. BossLogic zmienił też kolor stroju Grindelwalda, a różdżkę zastąpił łomem - ikoniczną bronią wroga Batmana. 

Czy Johnny Depp pasuje do roli Jokera?

Max i Charlie Carver
Max i Charlie Carver
Przeczytaj także Gwiazdy seriali "Gotowe na wszystko" i "Teen Wolf" w obsadzie nowego "Batmana"

"The Batman" - kiedy premiera?

Czy Depp kiedykolwiek zagra Jokera? O tym przekonamy się za jakiś czas. Na razie wierni fani wyczekują premiery filmu "The Batman" w reżyserii Matta Reevesa. W nadchodzącej produkcji zobaczymy takie gwiazdy jak Zoë Kravitz, Jeffrey Wright oraz Andy Serkis. Produkcja opowie o pierwszych latach działania Mrocznego Rycerza. Premiera filmu została zapowiedziana na 25 czerwca 2021 roku. 

Robert Pattinson
Robert Pattinson
Przeczytaj także "The Batman" - Bruce Wayne jest atakowany przez gang z Gotham na zdjęciach z planu

Zobacz też: Robert Pattinson jako Batman na pierwszym zakulisowym materiale z planu [WIDEO] 

Tagi: Johnny Depp Film Batman Joker BossLogic