24.09.2019 14:26

Jak Joker Joaquina Phoenixa zareagowałby na spotkanie z Batmanem? Aktor odpowiada

Podczas jednego z ostatnich wywiadów Joaquin Phoenix udzielił odpowiedzi na nurtujące fanów pytanie. Co by było, gdyby jego Joker spotkał Batmana?

Foto: MP FEATURES/East News
Foto: MP FEATURES/East News

Todd Phillips postawił sprawę jasno - Joker w wykonaniu Joaquina Phoenixa nigdy nie spotka Batmana. To oświadczenie nie uśmierzyło jednak ciekawości fanów. Ci co rusz poruszają ten temat, zastanawiając się, co by było gdyby Arthur Fleck spotkał się twarzą w twarz z Mrocznym Rycerzem. Dziennikarz Jake Hamilton postanowił poprosić o opinię głównego zainteresowanego.

Jak Joker Joaquina Phoenixa zareagowałby na spotkanie z Batmanem?

Trasa promocyjna "Jokera" trwa w najlepsze. Joaquin Phoenix udziela wywiadów, odpowiadając na przeróżne (często nieco kuriozalne) pytania. W jednej z ostatnich rozmów padło pytanie o potencjalne spotkanie z Batmanem. Wszyscy wiemy, że do tego nigdy nie dojdzie, gdybanie jednak nikogo jeszcze nie zabiło. Jak Joaquin Phoenix wyobraża sobie spotkanie jego Jokera z Batmanem? Jak się okazuje... nijak

"

Nie myślałem nawet o tym. Odczuwam presję, bo chciałbym udzielić dobrej, zabawnej odpowiedzi [...], ale nie mam pojęcia jaka byłaby jego reakcja. Myślę jednak, że byłby podekscytowany. "

"Joker" Joaquin Phoenix
"Joker" Joaquin Phoenix
Przeczytaj także Powstanie sequel "Jokera"? Reżyser rozmawiał z Joaquinem Phoenixem

Obraz Todda Phillipsa wzbudzał silne emocje jeszcze na długo przed premierą. Gdy sieć obiegły scenariuszowe wycieki, "Joker" z miejsca został okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym filmem tego roku. Do internetu dostała się również scena z filmu, która tylko utwierdziła ludzi w przekonaniu, że będzie to brutalne widowisko. Silne emocje pojawiały się również w trakcie wywiadów. Zdarzył się bowiem incydent, który skończył się przerwaniem rozmowy przez Joaquina Phoenixa. Jak emocjonujący faktycznie jest "Joker", przekonamy się już 4 października 2019 roku, kiedy film zadebiutuje w polskich kinach.

Zobacz też: Joaquin Phoenix i Tod Philips odpowiedzieli na pytanie, które wcześniej wyprowadziło aktora z równowagi

Tagi: Film Batman Joker Joaquin Phoenix