Jak Jon Hamm wyglądałby w roli Batmana?

Natalia Hluzow
29.12.2017 13:38
Jak Jon Hamm wyglądałby w roli Batmana? Fot. kadr z wideo

Wieść niesie, że serialowy Don Draper ma wcielić się w Mrocznego Rycerza w filmie „The Batman”. Fani postanowili sprawdzić, czy w kostiumie Człowieka-Nietoperza jest mu do twarzy.

W skrojonym na miarę garniturze, papierosem w jednej dłoni i szklanką whisky w drugiej Jon Hamm prezentował się znakomicie. Jako wyjęty prosto z lat 60., niewzruszony Don Draper – główny bohater serialu „Mad Men” – swoim spojrzeniem, niskim głosem i nonszalanckim usposobieniem elektryzował kobiety na ekranie i przed nim. Naturalne warunki Hamma, jak postura i wyraziste rysy twarzy z mocno zarysowaną żuchwą sprawiają, że bez wątpienia świetnie sprawdziłby się jako Bruce Wayne. Jednak czy byłby w stanie odnaleźć się w roli Batmana?

Informacja, że Jon Hamm jest brany pod uwagę do roli głównego bohatera filmu „The Batman” obiegła świat na początku grudnia 2017 roku (a my wpadliśmy na ten pomysł jeszcze wcześniej). Podobno widziałby go w tej roli Matt Reeves, który napisze i wyreżyseruje nowy solowy film Batmana, a sam aktor również jest wstępnie zainteresowany.

Grafik komputerowy, Bryan Zapp, na swoim Instagramie postanowił więc zwizualizować to, nad czym wszyscy fani obrońcy Gotham zastanawiają się od jakiegoś czasu. A mianowicie – jak Jon Hamm prezentowałby się w kostiumie Mrocznego Rycerza?

Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo mrocznie i naprawdę dobrze. Jeśli więc twórcy wzięliby naukę z tego, jak w „Lidze sprawiedliwości” prezentował się Ben Affleck (z napuchniętymi mięśniami w roli zadyszanego Batmana) i kolejnego aktora nie ubierali już w dodatkowe bicepsy itp., istnieje duża szansa, że Jon Hamm jako obrońca Gotham (pod względem wyglądu) wypadłby wprost idealnie. Tym bardziej, że dzięki filmowi „Szpiedzy z sąsiedztwa” wiemy już też, że świetnie prezentuje się u boku Gal Gadot, czyli filmowej Wonder Woman.

Poza nazwiskiem Hamma, najczęściej wymienia się w tym kontekście także Jake’a Gyllenhaala. Na chwilę obecną są to jednak tylko spekulacje, dotyczące tylko i wyłącznie sytuacji, w której Ben Affleck ostatecznie nie zdecyduje się zagrać Mrocznego Rycerza w solowym filmie.

Ben Affleck jako Batman ma pojawić się jeszcze w filmie „Flashpoint”, jednak to również nie jest pewne, a sama produkcja też jest jeszcze na etapie przygotowawczym. Miejmy nadzieję, że w 2018 roku sytuacja filmów spod znaku DCEU nieco się rozjaśni i pojawią się bardziej pewne wiadomości na temat kolejnych projektów. Będziemy Was informować na bieżąco!

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.