Jak Kit Harington radził sobie na przesłuchaniu ze Szczerbatkiem? Zobaczcie wideo z "Jak wytresować smoka 3"

Kamil Kacperski
17.12.2018 13:59
Jak Kit Harington radził sobie na przesłuchaniu ze Szczerbatkiem? Zobaczcie wideo z "Jak wytresować smoka 3" Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiło się zakulisowe wideo przedstawiające przesłuchanie Kita Haringtona do "wysokobudżetowego serialu fantasy", a wszystko dzieje się w 2010 roku. Podczas castingu jego partnerem jest... Szczerbatek znany z filmów "Jak wytresować smoka". 

Kit Harington dołączył do serii filmowej w 2. części, gdzie wcielił się w Ereta, jednego z nieprzyjaciół Czkawki i Szczerbatka. Mężczyzna postanowił pod koniec filmu dołączyć do wioski Berg i stał się jednym z "tych dobrych". Teraz twórcy postanowili pokazać nagrania z przesłuchania Haringtona do roli, jednak nie w "Jak wytresować smoka", tylko w "Grze o tron", gdzie towarzyszy mu nie kto inny, niż Szczerbatek. 

Smok jest przedstawiony jako "duża hollywoodzka gwiazda", a samo przesłuchanie odbywa się w 2010 roku i jest do "wysokobudżetowego serialu fantasy". Sami możecie się domyślić o jaką produkcję chodzi. Harington próbuje grać z Czkawką, ale latający gad okazuje się być nieco opornym partnerem. Z resztą sam aktor ma problem ze swoją postacią - w jednej ze scen twierdzi, że scenariusz jest konfundujący, mówiąc: "raz żyje, raz nie żyje, a wszyscy wokół zastanawiają się, kim jest moja matka". Zobaczcie zabawne wideo z Kitem Haringtonem i Szczerbatkiem w rolach głównych:

Jak wytresować smoka 3 w nowym materiale promocyjnym

W kontynuacji serii „Jak wytresować smoka” zobaczymy spełnione marzenie Czkawki o utopii, w której Wikingowie żyją w harmonii ze smokami. Jednocześnie Szczerbatek poznaje dziką samicę Nocnej Furii i opuszcza wyspę Berg. Niestety nad krainą Wikingów zaczyna ciążyć nowe niebezpieczeństwo – pojawia się bezwzględny łowca Nocnych Furii. Zmusza to Czkawkę i jego smoka do podjęcia ważnych decyzji, by uratować swoich najbliższych.

Kiedy premiera filmu "Jak wytresować smoka 3"?

W oryginalnej wersji językowej głosu postaciom użyczą Jay Baruchel, America Ferrera, Gerard Butler, Jonah Hill, Kristen Wiig, Kit Harrington, Cate Blanchett oraz F. Murray Abraham, którego usłyszymy w roli czarnego charakteru. Scenariuszem i reżyserią ponownie zajmie się Dean DeBlois. Polska premiera "Jak wytresować smoka 3" została zaplanowana 15 lutego 2019 roku. Kit Harington wystąpi również jako Jon Snow w nadchodzącym, ostatnim sezonie "Gry o tron", który będzie emitowany na antenie HBO od kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.