17.12.2018 13:59

Jak Kit Harington radził sobie na przesłuchaniu ze Szczerbatkiem? Zobaczcie wideo z "Jak wytresować smoka 3"

W sieci pojawiło się zakulisowe wideo przedstawiające przesłuchanie Kita Haringtona do "wysokobudżetowego serialu fantasy", a wszystko dzieje się w 2010 roku. Podczas castingu jego partnerem jest... Szczerbatek znany z filmów "Jak wytresować smoka". 

Jak Kit Harington radził sobie na przesłuchaniu ze Szczerbatkiem? Zobaczcie wideo z "Jak wytresować smoka 3"
foto: kadr z wideo

Kit Harington dołączył do serii filmowej w 2. części, gdzie wcielił się w Ereta, jednego z nieprzyjaciół Czkawki i Szczerbatka. Mężczyzna postanowił pod koniec filmu dołączyć do wioski Berg i stał się jednym z "tych dobrych". Teraz twórcy postanowili pokazać nagrania z przesłuchania Haringtona do roli, jednak nie w "Jak wytresować smoka", tylko w "Grze o tron", gdzie towarzyszy mu nie kto inny, niż Szczerbatek. 

Smok jest przedstawiony jako "duża hollywoodzka gwiazda", a samo przesłuchanie odbywa się w 2010 roku i jest do "wysokobudżetowego serialu fantasy". Sami możecie się domyślić o jaką produkcję chodzi. Harington próbuje grać z Czkawką, ale latający gad okazuje się być nieco opornym partnerem. Z resztą sam aktor ma problem ze swoją postacią - w jednej ze scen twierdzi, że scenariusz jest konfundujący, mówiąc: "raz żyje, raz nie żyje, a wszyscy wokół zastanawiają się, kim jest moja matka". Zobaczcie zabawne wideo z Kitem Haringtonem i Szczerbatkiem w rolach głównych:

Jak wytresować smoka 3 w nowym materiale promocyjnym

W kontynuacji serii „Jak wytresować smoka” zobaczymy spełnione marzenie Czkawki o utopii, w której Wikingowie żyją w harmonii ze smokami. Jednocześnie Szczerbatek poznaje dziką samicę Nocnej Furii i opuszcza wyspę Berg. Niestety nad krainą Wikingów zaczyna ciążyć nowe niebezpieczeństwo – pojawia się bezwzględny łowca Nocnych Furii. Zmusza to Czkawkę i jego smoka do podjęcia ważnych decyzji, by uratować swoich najbliższych.

Kiedy premiera filmu "Jak wytresować smoka 3"?

W oryginalnej wersji językowej głosu postaciom użyczą Jay Baruchel, America Ferrera, Gerard Butler, Jonah Hill, Kristen Wiig, Kit Harrington, Cate Blanchett oraz F. Murray Abraham, którego usłyszymy w roli czarnego charakteru. Scenariuszem i reżyserią ponownie zajmie się Dean DeBlois. Polska premiera "Jak wytresować smoka 3" została zaplanowana 15 lutego 2019 roku. Kit Harington wystąpi również jako Jon Snow w nadchodzącym, ostatnim sezonie "Gry o tron", który będzie emitowany na antenie HBO od kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Gra o tron Kit Harington Jak wytresować smoka