Jak Michael B. Jordan wyglądałby jako Superman?

Sergiusz Kurczuk
14.09.2018 16:10
Jak Michael B. Jordan wyglądałby jako Superman? Fot. kadr z filmu Człowiek ze stali, Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Michael B. Jordan jest typowany jako kolejny aktor, który wcieli się w Supermana. Jak gwiazda „Black Panther” wyglądałby jako Człowiek ze Stali?

Fanami filmów na podstawie komiksów DC wstrząsnęła informacja o rzekomej rezygnacji Henry'ego Cavilla z roli Supermana. Na razie informacja nie została ani potwierdzona, ani obalona, bo pojawiają się jedynie sprzeczne informacje, a sam zainteresowany, postanowił skomentować sprawę tajemniczym wideo na Instagramie. Podobno Warner Bros. na ewentualnego zastępcę aktora wybrało Michaela B. Jordana, znanego z serii „Creed” i hitu Marvel Studios „Black Panther”. My też postanowiliśmy popuścić wodze fantazji i stworzyliśmy sondę, której zapytaliśmy Was o idealnego aktora na miejsce Cavilla. Internetowy twórca znany jako BossLogic poszedł dalej i stworzył wizualizację, przedstawiającą Jordana w stroju Supermana. Jak gwiazdor prezentuje się jako Kal-El?

Michael B. Jordan jako Superman w grafice BossLogica

Ilustracje grafika cieszą się dużą popularnością. BossLogic nie zawiódł i tym razem, prezentując swoim fanom najnowsze dzieło. Trzeba przyznać, że Jordanowi do twarzy w kostiumie Supermana. 

To jednak nie wszystkie ostatnie prace BossLogica dotyczące postaci DC. Odniósł się również do plotek, według których Ben Affleck nie zagra już Batmana. Chęć do wcielenie się w Mrocznego Rycerza wyraził John Hamm. Twórca postanowił zaprezentować, jak aktor wyglądałby w roli Bruce'a Wayne'a. 

BossLogic poszedł też krok dalej i stworzył grafikę, przedstawiającą Rihannę w roli Poison Ivy. Co prawda bohaterka na razie nie została zapowiedziana w żadnym powstającym filmie DC, ale to tylko kwestia czasu, kiedy ponownie trafi na duży ekran. Piosenkarka prezentuje się w roli niebezpiecznej przestępczyni naprawdę dobrze. 

Czy grafiki niedługo wyjdą spoza sfery fanowskiej twórczości i trójka aktorów rzeczywiście dołączy do obsady filmów Warner Bros., dziejących się w DCEU? Na te informacje będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.