Jak Oscar Isaac wyglądałby jako Batman?

Sergiusz Kurczuk
28.08.2018 12:43
Jak Oscar Isaac wyglądałby jako Batman? Fot. kadry z filmów Gwiezdne Wojny Przebudzeniu Mocy i Liga Sprawiedliwości

BossLogic postanowił skomentować w swoim stylu plotkę mówiącą, że Oscar Isaac zastąpi Bena Afflecka w tytułowej roli w filmie „Batman”. Stworzył fanart przedstawiający gwiazdę „Gwiezdnych Wojen” w stroju Mrocznego Rycerza. 

Ben Affleck od kilku lat wciela się nową wersję filmowego Batmana. Ten angaż nie wszystkim przypadł do gustu i wielu fanów Mrocznego Rycerza ma nadzieję, że wkrótce Afflecka zastąpi inny aktor. Informacje o tym, że gwiazdor przekaże kostium Batmana koledze po fachu, pojawiają się co jakiś czas. Pod znakiem zapytania stoi też solowy film o obrońcy Gotham, tym bardziej że według ostatnich wieści Affleck trafił na odwyk alkoholowy. Z tego powodu pojawiły się plotki, że w tytułowej roli produkcji Matta Reevesa wystąpi Oscar Isaac. Aktor znany jest z ambitnych filmów, takich jak „Co jest grane, Davis?”, czy „Ex Machina” oraz produkcji komercyjnych, między innymi w nowych „Gwiezdnych Wojen” lub „Dziedzictwa Bourne'a”. Nie obce mu również kino superbohaterskie, bo Isaac wystąpił jako Apocalypse w jednej z części serii „X-Men”. Czy sprawdziłby się w roli Batmana?

„Batman” - Oscar Isaac zastąpi Bena Afflecka?

Prawdopodobnie plotki o nowym Mrocznym rycerzu są wyssane z palca. Gdyby jednak okazały się prawdziwe, wersja Bruce'a Wayne'a/Batmana w wykonaniu Isaaca znacznie różniłaby się od tego, co zaprezentował Affleck. Internetowy twórca znany jako BossLogic postanowił w tradycyjny dla siebie sposób odnieść się do rewelacji dotyczących Isaaca w roli Batmana. W tym celu stworzył fanart, na którym ubrał aktora w kostium superbohatera. 

Na pierwszym zdjęciu widzimy Bruce'a Wayne'a, drugie to Batman w klasycznym stroju. Trzecie przedstawia natomiast alternatywny, kostium Mrocznego Rycerza, który zasłania dolną część twarzy herosa. Obie wersje zbroi Batmana zostały zainspirowane serią gier wideo, w których człowiek-nietoperz walczy z więźniami z ośrodka Arkham.

„Batman” - co z produkcją filmu Matta Reevesa?

Solowe przygody Batmana miały ukazać się w roku 2018. Po drodze pojawił się jednak szereg problemów. Początkowo reżyserem filmu został Affleck, ale po jakimś czasie ograniczył się jedynie do głównej roli. Teraz Warner Bros. potwierdza jedynie, że gwiazdor będzie produkował tytuł. Stąd przypuszczenia, że Affleck jednak pożegna się z rolą Batmana. Nowym reżyserem został Matt Reeves, a obecnie trwają jeszcze prace nad scenariuszem filmu. Przed twórcami jeszcze daleka droga. Czy plotki okażą się prawdziwe i Afflecka rzeczywiście zastąpi inny aktor? Dowiemy się za jakiś czas. Na razie nie podano nowej daty premiery „Batmana”.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.