26.08.2019 13:35

Jak Tom Hardy wglądałby jako Wolverine?

Już niedługo X-Men dołączą do MCU. Z tego powodu trwa fanowski casting do roli Wolverine'a. Wśród kandydatów jest Tom Hardy. Jak wyglądałby jako Logan?

Tom Hardy
foto: Carlos Piaggio/The Grosby Group/EAST NEWS

Na początku 2019 roku Disney wykupił studio Fox, tym samym zdobywając prawa do takich bohaterów jak X-Men, Fantastyczna Czwórka, Silver Surfer, Deadpool czy Dr. Doom. Mimo to szefostwo Marvel Studios każe się uzbroić fanom w cierpliwość. Na nowe wcielenia Pierwszej Rodziny Marvela i mutantów, trzeba poczekać jeszcze kilka lat. Jednak miłośnicy Wolverine'a nie są w stanie powstrzymać się przed fanowskim castingiem. Wielu z nich uważa, że idealnym Loganem byłby Tom Hardy.

X-Men w Marvel Studios - Tom Hardy jako Wolverine

Do tej pory w roli nowego Wolverine'a widziano już wielu aktorów - Scotta Eastwooda, Keanu Reevesa, Dacre'a Montgomery'ego, a nawet Daniela Radcliffe'a, czy... Danny'ego DeVito.

Danny DeVito
Danny DeVito
Przeczytaj także Czy Danny DeVito zostanie Wolverinem w MCU? Tego chcą tysiące fanów aktora

Mimo, że Tom Hardy gra obecnie Eddiego Brocka/Venoma, fani uważają, że powinien wcielić się w kolejną ikoniczną postać Marvela - śmiertelnie niebezpiecznego kanadyjskiego antybohatera z ostrymi jak brzytwa pazurami. Grafik Ryan Chadeayne postanowił nawet stworzyć wizualizację gwiazdora wcielającego się w Wolverine'a.

Na grafice Chadeayne'a trudno poznać Hardy'ego, ale nie ma się co dziwić. Artysta postanowił sprawdzić, jak aktor wyglądałby w potencjalnej roli, gdyby miał na sobie charakterystyczny kostium Rosomaka. Strój został zainspirowany brązowym uniformem X-Mana. Uwzględnił też charakterystyczną maskę, której do tej pory nie zaprezentowano w żadnym filmie o mutantach Marvela.

X-Men w Marvel Studios - kiedy premiera?

Oczywiście fanatycy filmowego Wolverine'a, w którego przez prawie 20 lat wcielał się Hugh Jackman, stwierdzą, że nikt nie może zastąpić ich idola, ale Hardy wydaje się dobrym wyborem. Jedynym minusem jest wzrost aktora - jest 15 centymetrów za wysoki, ale skoro Jackman mający 188 centymetrów wzrostu mógł grać Wolverine'a, to Hardy z metrem siedemdziesiąt pięć też może.

Foto: kadr z serialu "Stranger Things"
Foto: kadr z serialu "Stranger Things"
Przeczytaj także Gwiazdor "Stranger Things" jako Wolverine? Powstał ciekawy fanart

Na razie nie wiadomo, kiedy mutanci zadebiutują w MCU. Trudno nawet powiedzieć, czy Wolverine, będzie brany pod uwagę przez Kevina Feigego. Być może twórcy Marvel Studios zdecydują się na wykorzystanie mniej znanych X-Manów. Jedno jest pewne. Na drużynę dowodzoną przez Charlesa Xaviera musimy jeszcze poczekać co najmniej 3 lata.

Czy Tom Hardy pasuje do roli Wolverine'a?

Zobacz też: Disney czy Sony? Analitycy z Wall Street przewidują, kto będzie przegranym sporu o Spider-Mana

Tagi: News X-Men Wolverine Tom Hardy Marvel Marvel Comics