Jak będzie prezentować się drużyna Eternals? Wyciekło zdjęcie promujące nowy film Marvela

19.01.2021 12:33
Barry Keoghan, Richard Madden, Angelina Jolie, Lauren Ridloff, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Salma Hayek i Don Lee - Eternals - obsada filmu Marvela Fot. Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News

"Eternals" to jeden z nowych nadchodzących filmów Marvel Studios. W sieci pojawiło się zdjęcie promocyjne tajemniczej produkcji, na którym widzimy stroje herosów.

Serial "WandaVision" rozpoczął Fazę Czwartą MCU. Na horyzoncie widać już nowe produkcje kinowe Marvela, w tym długo wyczekiwanych "Eternals". Do sieci wyciekła kolejna grafika promocyjna, na której możemy podziwiać nowych herosów w pełnej krasie.

"Eternals" - jak będą wyglądali bohaterowie nowego filmu Marvela?

Do tej pory adaptacje komiksów Marvela w wykonaniu Marvel Studios dotyczyły raczej tuzów superbohaterskiego świata. Postacie takie jak Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Thor czy Spider-Man były dobrze znane, zanim narodziło się kinowe uniwersum. Nowa era będzie momentem narodzin mniej popularnych bohaterów.

Polecamy

Wśród nich znajdą się tytułowi Eternals - gatunek ludzi, którzy mają niemal boskie moce. Produkcja w reżyserii Chloé Zhao jest owiana tajemnicą i nie do końca wiadomo, jak Eternals będą powiązani z pozostałymi superbohaterami MCU. Od dawna wiadomo jednak, kto się wcieli w drużynę nowych herosów, a dzięki najnowszemu przeciekowi, możemy zobaczyć, jak prezentują się kostiumy protagonistów.

Grafika promocyjna przedstawia gwiazdy filmu w swoich rolach. Od lewej widzimy więc Makkari (Lauren Ridloff), Kingo (Kumail Nanjiani), Thenę (Angelina Jolie), Gilgamesha (Don Lee), Ikarisa (Richard Madden), Sersi (Gemma Chan), Phastosa (Brian Tyree Henry), Ajak (Salma Hayek), Druiga (Barry Keoghan) oraz Sprite (Lia McHugh). W kostiumach Eternals pobrzmiewa gdzieś komiksowy pierwowzór zaprojektowany przez Jacka Kirby'ego, ale fani komiksów, którzy liczyli na kolorowe i fantazyjne kostiumy rodem ze Srebrnej Ery, mogą się poczuć lekko rozczarowani. Twórcy poszli w kierunku współczesnego science fiction i uniformy głównych bohaterów przypominają zbroje Asgardczyków.

Polecamy

"Eternals" - kiedy prermiera?

Gdyby nie pandemia koronawirusa, zgodnie z pierwotnym planem bylibyśmy już dawno po premierze "Eternals". Film miał trafić do kin w listopadzie 2020 roku. Niestety cały harmonogram wydawniczy został opóźniony, w związku z czym premierę filmu przełożono na 5 listopada 2021 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.